Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

170 cm, 80 kg, a BMI-m 28 és 30 közt van. Heti 5 edzés (3 testnevelés óra és 2 óra tánc) Nem mondanám, hogy egészségesem eszem, abból a szempontból, hogy reggelire semmit, ebédre másodikat, vacsorára mindig mást.


2019. ápr. 10. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nem irtad a korod, nemed, meg, hogy mennyit szeretnel lefogyni.


Toltsd le a kaloriabazis aplikaciot. Megadod az adatjaidat,a celodat es kiszamolja neked hogy mennyit kell enned, hogy lefogyj

2019. ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a helydben reggel megennék egy szenyát. Ebédnél a másodiknak a mennyiségét csökkenteném, viszont előtte ennék egy tányér levest ha van rá lehetőség. 6 előtt vacsizz valami könnyűt. Süteményeket kerüld, de teljesen ne vond meg magadtól. Cukros üdítőket felejtad el.
2019. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem el fogyni, hogy szénhidràtdús étrendről àttértem zsír és fehérje alapú étrendre. Màsfél hónapja csinâlom, 5,5 kg mínusznàl jàrok. Még hosszú az út, de nagyon élvezem az új étrendem.:)
2019. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!