Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok, ha egy...

Mennyit fogyhatok, ha egy hétig nem eszek semmit csak vizet iszok?

Figyelt kérdés
Nem végeznék mellette fizikai munkàt, csak feküdnék. Normális válaszokat szeretnék, nem érdekel hogy mennyi jön vissza stb.
2019. ápr. 13. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban 6 napig nem ehettem, nem ihattam. Infúzióban kaptam sót és cukrot, 68-ról 62-re ment le a súlyom.
2019. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
2-3 kiló vizet és izmot. Zsírból semennyit.
2019. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es, és nem voltál szörnyen éhes? Vagy kisebb gondod is nagyobb volt annál? Milyen betegség jár éheztetéssel?
2019. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zsomi17 válasza:
100%

A mérleg kevesebbet fog mutatni, de nem leszel egészségesebb. Az izmod fog leépülni, zsírból semmi nem fog lemenni, ez puszta biológia, a szervezeted túlélő üzemmódra vált.


Változó, kb 5 kg-t, de amint abbahagyod, durván visszajön. Vitaminhiányon és izomleépülésen kívül pedig a folyamatos fekvésnek is lehetnek káros következményei.

2019. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasnyálmirigyet piszkálták meg(sajnos), nem voltam picit se éhes. Az jobban zavart, hogy a vizet ki kellett köpnöm csak öblögetés volt engedélyezve.
2019. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék fogyni, de az iskola miatt sajnos sokszor nem tudok edzeni... Most hogy itt van a szünet inkább kihasználom az időt, és nem fetrengek egész nap. De persze te tudod.

Egyébként koplalással nem lehet sem tartósan sem egészségesen fogyni, mert visszahízod. De ezt már előttem is írták.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: 4-5 kilót biztos, de ez változó, én továbbra is azt mondom, hogy inkább kezdj el mozogni és mellette normálisan enni.

2019. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi izom van rajtad, és mennyi vizet tart vissza a szervezeted.


Én nagyon vizes voltam, műtét után 1 hétig nem tudtam enni, 6-7 kg-t fogytam, de ez mind víz volt. Semmi nem látszott belőle, csak a mérleg mutatott kevesebbet, és amint elkezdtem enni, 2-3 nap alatt ismét ugyanott voltam, mint ahonnan indultam.

2019. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Testzsírból semennyit kb. Visszatartott vízből akár többet is. Az izomvesztés nem tudom mikor következik be. Én 15 évesen csináltam ilyet egyszer, 8 napig nem ettem semmit, egy grammot se fogytam:D Azóta speciel ésszel csinálom. Másfél hónapja váltottam életmódot, 6kg mínusznál járok.
2019. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!