Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lesz-e a diéta?

Hatásos lesz-e a diéta?

Figyelt kérdés
Egy hete diétázom, 188 cm vagyok, 110 kiló, pókhas, sörcsöcs. Járok rendszeresen kb 3 hónapja edzeni, súlyzós edzés heti 3x. Most elkezdtem mellé a diétát, napi max 1000-1500 kalóriát viszek be, rengeteg fehérjét eszek, kevés szénhidrátot és zsírt, napi 5x kis adagokat. Mellé szedek l-carnitint, és synephrine-t. Kíváncsi vagyok szakavatottabb emberek véleményére, hogy hatásos-e ez a módszer. Köszi!

2018. aug. 6. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom ilyen súly méret és edzés mellett az 1000-1500 kalória kezdésnek túlságosan drasztikus lenne. Én 1500-1700ről indulnék és utána ha azt tudom tartani és megy akkor csökkentenék de 1300 alá szerintem nem érdemes. Azzal bőven kelle fogynod ha tartod az edzés mennyiséget és étrendet. Az alatt már éhezés lenne számodra.
2018. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a fura, h attól tartottam h éhezni fogok, de épp hogy nem... A kajám általában sonkás tojás, mozzarella, cotage, tonhalsali, gabonapehely mézzel, csibemell rizzsel, párolt zöldséggel.. Nuku kenyér vagy tészta... És bírom... Gondolod hogy hosszútávon nem lesz jó?
2018. aug. 6. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Brutál kevés a kalória, én személy szerint dupláznám, ha valamely családtagomról lenne szó, a te anyagcseréd lehet, hogy extrém alacsony s te jól is bírod ezt a semmi ételt, ami még ezzel együtt is túl kevés, csak nem tudhatom, mennyire. 2000 kcal alá semmiképpen nem mennék s annyival is aggódnék, hogy koplalok, mert ennek azért ilyen számokkal megvan az esélye, de nem lehet tudni előre, anyagcsere s az edzésen kívüli egyéb aktivitás függvénye.


Persze van, aki bevállal egy fokozottabb izombontást, de kétlem, hogy te az edzés mellett ezt szeretnéd.

2018. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem (182cm januárban 105kg, szeptemberben 85kg 47F) az 1500 kCal úgy havi 4 kg-ot (-1100 kCal/nap) jelentene.


Én a havi 2-3 kg/hó (napi -550-700 kCal/nap) csökkentést választottam - sikeresen.


Ha eléred a célod, vagy megunod, akkor javaslom lassan emelni 2000 kCal-ra a napi adagot, hogy ne legyen jojó effektus.


A tojás sárgája sok zsírt tartalmaz.

Nekem egy tojás 100 kCal - én a páromnak adom a sárgáját ;-)


Nekem a több kis adag nem jön be.

Napi 2, max 3x étkezés.

2018. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!