Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Integetőháj ellen?

Integetőháj ellen?

Figyelt kérdés

Haho, mozgassal+etrenddel fogytam mar kb 10 kilot, szeretnek legalabb ugyanennyit. 70 vagyok most. De a karom vmi borzasztoan nez ki, petyhudt, puhos, tipikus konyhasneni kar:( ezt el lehet tuntetni edzessel es dietaval? Nagyon rossz lenne, ha lefogynek, es ilyen csunya maradna..

Koszi!



2019. ápr. 18. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Szia! Nem tudom, hogy az egész videó hatott-e, vagy csak az, amit 33:56-tol, csinál, de nekem eltűnt.

[link]

2019. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elsö: milyen gyakran csináltad, mennyi volt a túlsúlyod, és mennyi ideig tartott, mire eltünt a fölösleg a karodról?

MEg használtál valaki krémet vagy hasonlót?

2019. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
3 hónap alatt fogytam es izmosodtam is kicsit, 10 kg-mal lettem kevesebb a végére, heti 3× csináltam. Utána néha ráedzettem hasra, fenékre, ami problémásabb volt. Kb 3/3,5 hónap után ertem el a kitűzött célt, vagyis azt, hogy hogyan erzem jól magam, rámjönnek a 15 éve hordott ruháim... ezért nem is írok induló és végső súlyt.
2019. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, ez is elég infó, tényleg gratulálni lehet csak.
2019. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Mivel az kinyúlt bőr lehet, meg kellene tölteni tartalommal. Ezúttal nem hájjal, hanem izommal. Keress rá, kar edzés, tricepsz edzés, stb. jó nehéz súlyokkal.
2019. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó: Ez azért úgy nem feltétlen jó megoldás. Én pl. 152 cm-es nö vagyok, ha nekem a karom 40+ cm vastag, akkor mindegy, hoyg zsír vagy izom, borzasztóan aránytalan a magasságomhoz képest.

Ha valakin van 10-15 kg plusz súly, annak általában a karja is legalább 6-10 cm-rel vastagabb, mint ami még normálisan néz ki. Ha lefogy, akkor alapesetben a kar is vékonyabb lesz, ha meg addit erösít, amít ugyanolyan vastag lesz, mint amikor még kövér volt, akkor nagyon hülyén néz ki egy vékony nö jó vastag karral, mégha izmos is.

2019. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Helyi fogyás továbbra sincs, hacsak nem szikével.
2019. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
És ne integess.
2019. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát, remélem azért nem ilyen nagyon kinyúlt bőr, 25 vagyok és 20 kg felesleges volt, nem 40....

de edzeni fogok karra, hátha segít...

2019. ápr. 18. 23:41
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Neked feszesebb kar kell. Izmot kell építeni edzéssel. Fordítás nagyobb figyelmet a tricepsz és a bicepsz gyakorlatokra.
2019. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!