Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyire tudnék lefogyni...

Így mennyire tudnék lefogyni nyár végére? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

11-12 körül eszek, majd 3-4 körül, és ennyi. Maximum estefele, ha már nagyon éhes vagyok, megeszek valami salátát. Az anyagcserém nagyon rendben van.


Csinálok egy 20perces comb-fenék tornát,

kar, váll izom erősítő gyakorlatokat súlyzóval,

majd az "Ab King Pro-val" 100-at,

persze mindegyik közbe pihenek kicsit.


Gondolkodtam még azon, hogy este elmegyek egy picit futni.


Szerintetek? mennyire van esélyem, hogy lényegesen látható legyen nyár végére, hogy fogytam?

Esetleg tippek, és ötletek is jól jönnének.


100kg vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 5. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A torna majdnem rendben van. Én valami kardió félét is beiktatnék, 100 kilóval nem feltétlenül futást, de mondjuk biciklizést. Amennyi jólesik.

Az étkezés viszont így nagyon rossz. Nem elég kétszer enni egy nap. Ráadásul pont a reggelit hagyod ki, ami a nap legfontosabb étkezése. Ilyen kevés kajával nem sokáig fogod bírni, és azután megint elkezdesz enni, és jönnek vissza a kilók kamatostól. Ráadásul lehet hogy az anyagcseréd most rendben van, de a koplalástól majd tönkre megy, ebben biztos lehetsz.

A helyedben én olvasgatnám itt a többi kérdést, ugyanis már sokszor leírtuk, hogy mit és hogyan kell csinálni a tartós ÉS egészséges fogyás érdekében.

2010. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a torna rendben, de a kaja nagyon nem

így nem fogsz fogyni, nagyon kevés, és főleg reggelit kihagyod? pont annak kéne a legtöbbnek lennie, így csak raktározni fog a szervezeted

igen, sztem is olvasgasd a többi kérdést, már sokszor levan írva

2010. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a reggelit azért hagyja ki, mert olyan álomszuszék, mint én:D és ha sose szokott reggelizni, ezután sem fog, ezért ebből nem lesz visszahízás.


Amúgy fiú vagy, vagy lány?

2010. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt eltaláltad :D Azért nem reggelizek, mert sokáig alszom, és ha felkelek, akkor van amikor 1 óráig még "nem tudok" enni :D Ezért van az, hogy van amikor délbe, vagy 1-kor "reggelizem" :)

Amúgy lány vagyok :)

2010. júl. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!