Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma már 6 szelet sütit és 3...

Ma már 6 szelet sütit és 3 palacsintát megettem, hogyan kompenzáljak?

Figyelt kérdés
kezdődik a húsvét,konkrétan 4 féle süti,csokik,édességhegyek...hogy tartsam vissza a zabálsást? ma már csak zöldséget fogok enni szerintem...
2019. ápr. 19. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Minden süti és palacsinta után fuss 2 km-t.
2019. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11. 4 km-t, az közelebb áll a süti kalófiatartalmához. 4x6=24 km, az több, mint egy fél maraton. Hajrá.

Csak vicceltem, az ünnepek további részében érezd jól magad, egyél, de mértékkel és ne csak zöldséget.

2019. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

3, tudom,hogy milyen nap van ma... igazából most az egész 40 napos böjtöt nemtartottam,és a nagy péntek is így jött ki ezek miatt. Valahogy nem hangolódtam most rá a dolgokra amit sajnálok is,mert sok mindent köszönhetek az elmúlt évek során a 40 napos büjtnek. Többek között azóta vagyok vegetáriánus mikor 4 évvel ezelőtt úgy döntöttem most már a halról is lemondok.

Szóval ilyenformán tartottam a 40 napos böjtöt és nagy pénteket is hiszen semmiféle húst nem eszem. Igaz ezen a napon tényleg van aki semmit nem eszik,de most hazajöttem családomhoz akik amúgy vallásosak és láttam őket is,hogy sokat esznek,így elcsábultam..és azóta tényleg zöldségeket ettem csak.

2019. ápr. 19. 17:59
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

"családomhoz akik amúgy vallásosak és láttam őket is,hogy sokat esznek"

Melyik vallás az, ahol sokat esznek nagypénteken?

2019. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

figyelj nem részletezem,hogy miért nem köthetnél bele a vallásosságukba :DD de leesne a szád. És attól,hogy nagy pénteken ettek és nem koplaltak nem jelenti azt,hogy nem hisznek. Ők meg mindig ott vannak a misén és énekelnek és úgy élik életüket,mint a keresztények.Lehet te nem zabálsz ezen a napon és ettől érzed magad különbnek másoknál,de én nem ítélek el senkit,ha nem megy misére vagy eszik.

Ja ők meg egy pénteken sem esznek húst,akkor most ki a különb? te eszel? mert tudod a keresztényeknél péntek húsmentes ... szerintem ebbe most nem kellene bele beszélned...egy igazi keresztény nem kérkedik ilyenekkel és nem ítéli el a másikat,amit te teszel,úgyhogy erről ennyit..

2019. ápr. 20. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!