Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konkrétan csak szénhidrátokat...

Konkrétan csak szénhidrátokat eszek, farmert utálok felvenni, fürdéskor rosszul vagyok. Hogy vàltoztathatnék ezen, ha nincs időm főzni, ill a zöldségeket nem szeretem, húsból is csak a csirkét?

Figyelt kérdés

Most megnèztem a hasam, és azóta konkrétan hányingerem van. Mármint ez nem csak ilyen szójàték hanem tényleg.

Es ami nagyon nagy probléma nálam, az az érzelmi evés.... tudom, hogy utána rosszul fogom érezni magam, de egyszerűen olyankor elvesztem a fejem :(


2019. ápr. 21. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Akaratero maskepp nem megy.

Egyel tojast, sajtot, barna rizst tk kenyeret, csirkemellsonkat, ebbol tudsz szendvicset gyartani

Zabpehely tejjel reggelire

Nasikat csereld gyumolcsre, olajos magvakra

Csirke mehet orrbaszajba, a natur csirke v a tepsis csirke nem nagy dolog, fozz elore, ha a reggeli fornettis sorbaallasra van idod akkor erre is kell legyen, a tobvbi kifogas

Ne vegyel otthonra edessegeket

Szamolj kaloriat

2019. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Az első lépés a sikeres fogyás felé, hogy beállítasz magadnak egy mennyiséget (kalóriára) ami neked a napi adagod. Először koncentrálj erre, azt hogy most pontosan mit eszel, mennyi szénhidrátot, fehérjét, zsírt az később jön. Ezek a dolgok igazából jönni fognak maguktól is, mert szénhidrátszegényebb ételekből értelem szerűen sokkal többet lehet enni. De a legegyszerűbb úgy kezdeni, hogy az eddig fogyasztott ételekből kevesebbet, aztán azokat kicsit máshogy (kevésbé zsírosan vagy cukrosan stb) és ha ezt már nem érzed elégnek akkor aztán mehet a főzöcske meg a komoly edzés ezerrel. Ajánlom figyelmedbe a kaloriabazis.hu oldalt, nekem nagyon sokat segített, eddig 32 kiló fogyásnál tartok, de továbbra is mennek lefelé szépen azok a számok a mérlegen. Az érzelmi evés ritka nehéz kérdés, azzal én is évekig küzdöttem, ha őszinte akarok lenni néha a mai napig is, de hidd el, hogy visszafogható a dolog, nehéz de nem lehetetlen.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha van valami kérdésed vagy kell egy kis lelki tuning nyugodtan írj privátot, ha tudok segítek :)

Sok sikert :)

2019. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tennék hozzá az érzelmi evéshez, hogy amikor ilyen van, akkor próbáld meg valamivel elterelni a figyelmed, nekem bevált az, hogy elmegyek sétálni, biciklizni egy fél órát, órát. Bármi jó, csak foglald el magad, a mozgás azért jött be nekem, mert akkor a gondolataimat is könnyebben rendbe tudom szedni, más nem mindig tud annyira lekötni.
2019. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!