Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne és szeretnék...

Fogynom kéne és szeretnék tanácsot kérni. Esetleg valami jó ötlet, ami kibírható suli mellett?

Figyelt kérdés
152.5 cm vagyok és 60 kg, és azért nem vagyok öreg se. Hetente 2X járok úszni, de az gyógyúszás és amúgy se segít. A kajával is le kéne állnom, meg mozognom is kéne, de suli mellett nehéz. Szeretnék fogyni 2 okból is, de nem tudok sehogy hozzákezdeni.

2019. ápr. 26. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ez még jól is áll neked, ha olyan alkat vagy. Az úszás segít amúgy, de önmagában semmi se tesz csodát. Egyél többször keveset.
2019. ápr. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb ilyen arányokkal mint te, kezdtem el én is fogyni annó. (155cm 64kg) Tudod miért nincs kezdeti lökés? Mert nem akarsz lefogyni. Ne érts félre, én is ebben a cipőben voltam. A bmi szerint nem volt durva a súlyom, sokszor láttam jónak az alakomat (ebben jól hátráltatott amikor mindenki azt mondta nem kell fogyni) és elérhetetlennek éreztem a csinos alakot. Úgy gondoltam ez vagyok én, jó ez nekem, stb. Ha hiszed, ha nem az önutálat segített a kezdetekben. Igenis haragudtam magamra a tunyaságom miatt. Az önutálat segít elkezdeni de a sikerhez csak saját magad szeretete juttat el, mert elkezded úgy, hogy haragból, dacból nem eszel és később muszáj lesz egészséges étrendet és mozgást űzni mert másképp csak jojózni fog a súlyod. Segít ha nézed mások motiváló előtte utána képeit. És nincs kifogás!! Nekem se kellemes 8 óra munka után elmenni edzeni de ha az ötlet az enyém volt akkor nem köphetem szembe magam
2019. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kajával nem kell leállnod. Enni kell, csak nem mindegy, hogy mit, milyen arányban és mennyit. Választhatsz sokféle diéta közül, nézd meg itt az alkategóriákat (a 90 naposat nem ajánlom), és olvass utána. Válassz olyat, ami neked szimpatikus és tartható, mi nem ismerünk téged, a táplálkozási szokásaidat.

Suli mellett se nehezebb, mint munka, gyerek és háztartás mellett :) A kérdés az, hogy mennyire fontos neked a fogyás. Ha nem annyira fontos, akkor motiválhat az is, hogy egészségesebb és fittebb legyél.

Ha gyógyúszásra jársz, az is több a semminél, mellé végezhetsz otthoni gyakorlatokat (vannak hozzá jó videók). Ha a gerinceddel van gond, gerinctorna lenne a legjobb, keress rá a youtube-on.

2019. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy nagyon jó lenne, ha fogynék , megpróbálok ráállni.
2019. ápr. 27. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!