Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha még nem ment le...

Mit tegyek ha még nem ment le teljesen a hasam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt 7-8 hónapban elkezdtem edzeni,tudatosan táplálkozni és lement 20 kg viszont a hasam körül maradt még egy kis úszógumi. 79 kg-ról indultam, most vagyok 59-60 kg. Mit tudok tenni az ellen hogy az a zsírpárna eltűnjön hogy feszesebb legyen a hasam? bevallom az őszintét hogy 2-3 hónapja stagnálás is van és elég motiválatlan vagyok mert nincs eredmény, változás... 166 cm 21/F

2019. ápr. 29. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a súly a magasságodhoz képest túl kevés! KEzdj el több izmot felépíteni, akkor el fog tünni!
2019. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél motiválatlan, nem kell tovább fogynod. Már nincs hova. Férfiként ne 14 éves kislány alkatot célozz meg.

A súlyod jó. Folytasd az edzést, hogy formásabb, feszesebb, izmosabb legyél. Lehet, hogy a hasadnál sem zsír van már, hanem csak nem elég feszes. Én a helyedben profi segítséget kérnék. Az étrend összeállításában és az edzésben is. Nagyon sokat segít és nagyon jó formába jöhetsz pár hónap alatt.

2019. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el többet edzeni. De nem tudom hova akarsz màr fogyni. Lehet ami a hasadon van az bőr. Izmokat kéne felpakolnod.
2019. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ez nagy bíztatást adott a tömegelésre... Azért tettem fel a kérdést mert ilyen téren fogalmam sem volt hogy akkor miért lóg még a hasam, ha már sokat fogytam..stb de ezek szerint az izomhiány miatt. :) Lehet felkeresek valakit aki ért hozzá. Motiválatlan meg azért voltam, mert nem volt haladás már, nem láttam értelmét, ugye se fejlődés...stb de akkor a tömegelés a kulcs. Köszönöm. :)
2019. ápr. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!