Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek (arányos fogyás)?

Mit tegyek (arányos fogyás)?

Figyelt kérdés

Vilag eletemben vekony voltam, mire egyszer csak el kellett kezdenem szedni hormon tartalmu gyogyszereket es meghiztam. (Pontosan 15kgt szedtem fel!)

Nagyreszt mellre, seggre, csipore es belso es kulso combra hiztam.

Mostanra mar nagyreszt lefogytam az eredeti sulyomra vissza, de nem ugyanolyan az alkatom amilyen elotte volt. Elotte szep aranyos voltam mindenhol, mostmeg cseszett vekony a hasam es aranytalanul nagy a fenek-csipo-comb reszem. A melleim se fernek bele a regi melltartoimba, hanem megnottek es csunyan lognak.

Mit tegyek, hogy az eredeti jo alakomat visszanyerjem? Meg mindig dietazok, de eddig semmit nem fogytam az emlitett fogyni kivant reszekrol



2019. máj. 6. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves voltál a hízás előtt?


A csípőd a csonttól széles nem?

2019. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

21 eves voltam a hizas elott es alatt, 22 eves vagyok most, mostanta fogytam le (igazabol fel ev alatt)


A csipo csontom nem tul szeles az alkatomhoz merten, igazabol a ‘csipo’ alatt a hasamnak a csipocsont kozvetlen folotti ket oldalon levo “uszogumikat” ertem.

2019. máj. 6. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Még mindig szedned kell a gyógyszert? Az orvossal tudsz erről beszélni? Akár a gyógyszer is okozhatja, hogy más lett az alakod, de nem vagyok orvos, csak tippelgetek. Mozogsz eleget?
2019. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos meg mindig kell szednem es elorelathatoan ez egy hosszutavu projekt lesz (lehet akar eletem vegeig is kell majd szednem)

Mar mondtam az orvosnak ezt es annyit mondott, hogy a sulygyarapodas a gyogyszernek koszonheto, de egy kis odafigyelessel le lehet ezt fogyni. Arra, hogy megvaltozott az alakom nem mondott semmit se, csak tudomasulvette. Szerintem ezzel o se tud mit kezdeni...

de lehet egyebkent, hogy igaz es a gyogyszertol van az egesz, mert ugye hormon tartalmu es hat lehet, hogy ezt e tulzott noiesseget is valamilyen noi hormon okozta a tablettakban...

2019. máj. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!