Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mínusz 10-15 kiló 6 hét...

Mínusz 10-15 kiló 6 hét alatt-így lehet? ADIPEX hat?

Figyelt kérdés
ha megcsinálom minden nap 2-3X a Van öt perced? gyakorlatokat, lehet ennyit fogyni? vagy hogy? nagyon muszáj lenne...az adipex tényleg hat?
2010. júl. 6. 16:18
 1/9 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok, 160cm-hez 73 kiló...elég lenne, ha 10 kilót sikerülne ledobnom, párommal nyaralni megyünk egy másik párral, és a lány elég szép, nem szeretnék ilyen testtel egy helyen mutatkozni Vele...:S nem irigylem, nem erről van szó, csak szeretném én is jól érezni magam...
2010. júl. 6. 16:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Az adipexet nem ajánlom. Nem tudom, hogy hat-e, de minek szednél ilyen szarokat? Táplálkozz inkább egészségesen. A Rékás torna jó, de mellette fuss vagy biciklizz is.

6 hét pedig kevesebb mint két hónap. Ennyi idő alatt nem érdemes ennyit fogyni, hacsak nem az a célod, hogy fonnyadt legyen a bőröd és utána a dupláját hízd vissza.

2010. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a gyógyszer csak azért kéne, mivel rövid az időm, és azt mondják, jó...
2010. júl. 6. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha csak arra kell h a nyaraláskor jól nézz ki akkor csináld.Viszont utána visszajönnek a kilók.Tartósan ilyen rövid idő alatt ennyit nem lehet leadni.
2010. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hello szia! 17. hete csinálom a diétát és eddig 15 kiló ment le... Az Appendixet nem ismerem viszont ha tényleg valami olyan kell ami pörgeti a szervezetet stimulánsok nélkül akkor a Scitec Nutrition-nak van 1-2 terméke PL.: Tea-X ami gyakorlatilag zöld tea kivonat kicsit komolyabb dózisban...ezáltal kicsit megemeli a testhőmérsékleted, hogy a szervezetnek több energiát kelljen befektetni a szervezetbe. Tiszta diéta mellett kiváló lehet. a Másik pedig a Reform, ami egy Gugulsteron alapú zsírégető... ajánlják 18 év alatt, SŐT még kismamáknak is... Tehát szintén nem tartalmaz stimulánsokat. Testépítő boltban szerintem találsz, de ha netről akarsz rendelni, akkor: [link]
2010. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó!te tornázol mellé valamit? vagy mit csinálsz? én ma 2X csináltam végig ezeket:

http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY&feature=related

persze az 1-2-3részt, szall mindegyiket:) azért kérdezem, mert ha Neked 17 hét alatt 15 lement, akkor lehet nekem is lemegy 10 a hat hét alatt (már ha nem tornázol, úgy értem)-plusz én szedem mellé a SUPER FAT BURNER-t is, ez egy BiotechUSA termék, állítólag torna nélkül is lemegy vele 5 kiló 3 hét alatt. Szóval a torna+ ez a bogyó, lehet esélyem a mínusz tízre? egyszer fogytam már 10 kilót 3 hét alatt, de az csak diéta miatt volt (nem láttam a párom ennyi ideig, nem volt étvágyam, ezért). és akkor se gyorsan jött vissza, 1 évig olyan voltam, kb 60 kiló, csak mikor a mostani párommal összejöttem, azóta felszedtem azt a bizonyos szerelemhájat:S:D...szóval akkor se lógott a bőröm, meg semmi...

na ez kicsit hosszú lett, de remélem végigolvassátok:)

2010. júl. 6. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Helló, a családban van orvos, volt már 1-2 ember,akihez ki kellett menni,mert meghalt az adipextől...
2010. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát ha ez így van, akkor azt asszem hanyagolom...:S

am se nagyon akartam, mert szedek már egy másikat, csak gondoltam, hátha valaki meggyőz, h tényleg jó...hát meggyőzött, csak az ellenkezőjéről...:S

2010. júl. 6. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Heti 3-4x járok le edzőterembe egy héten súlyzós edzést végezni. Így sikerült az izomveszteséget minimálisra csökkenteni.
2010. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!