Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lehet, fogyhatok?

Ez így jó lehet, fogyhatok?

Figyelt kérdés

Kaja: nuku édesség (ritkán pár kocka étcsoki), minimális szénhidrát, odafigyelek arra, hogy mit eszem, de koplalnom betegség miatt nem nagyon szabad. Azt gondolom, hogy egészségesen étkezem (illetve mostantól úgy fogok).

Mozgás: naponta legalább egy óra gyors séta (a futást még nem bírom, később arra akarok váltani) + minden nap egy fél-egy óra callanetics, amennyi időm van.


2010. júl. 6. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így ok, de mit akarsz enni, mert nagyon nem mindegy. Éhezni nem szabad, akkor áll le a fogyás.
2010. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fogyhatsz, persze, én azért az édességeket teljesen kizárnám, nem tesz jót a lelkiismeretnek :)

zsíros kajákból csak egy minimálisat egyél, hiszen az is fontos tápanyag.


a gyors sétánál sztem jobban néz ki a kocogás, én azt szoktam, a lényeg, h a pulzosod 120-130 között legyen, ebben a tartományban ég legjobban a zsír, és ilyenkor még élvezhető is ez a testmozgás.

(pulzosod úgy tudod mérni, h a csuklód körül kitapintasz el lüktető artériát, majd negyedpercen keresztül számolod hányat ver, és azt beszorzod 4-gyel.)

2010. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!