Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak egy tábla milka...

Ha csak egy tábla milka csokit eszik valaki egy nap az lefogy?

Figyelt kérdés
Nem akarom ezt csinálni, még mielőtt valaki "leordítana" ,hogy egészségtelen, nekem szerencsére nincs szükségem fogyókúrára. De kiváncsi lennék. Mondjuk ez egy "csokidiéta" lenne egy nap=egy tábla csoki + 1 óra futás , 1 óra torna. Le lehetne így fogyni? Mivel a csoki cukros...
2010. júl. 6. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.van ilyen diéta,ki is próbáltam,csak 3 nap után becsömölltem :D
2010. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én próbáltam,de csak még éhesebb lettem a milka csokitól.. egy fél napig se tudtam csinálni..

viszont van olyan,hogy 1-2 szem karamellás cukorkán meg salátán elvagyok egész nap..akkor fogyok..

2010. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát egy tábla milka csoki olyan 500-600 kalória, fajtától függően. Úgyhogy akkor gondolom lehet, csak nem egészséges. :D
2010. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán lefogynál.
2010. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nem viszel be a szervezetedbe elegendő fehérjét, vitamint, ásvány anyagot. Így egy idő után a saját izmaid kezded el lebontani, szép látvány lesz. 1000 kcal alatti diéta kórházi felügyeletet, bentfekvést igényel. Jaj, emberek...
2010. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam ilyen hülyeséget, bálba mentem este, és ezért egész nap csak egy tábla csokit ettem, hogy lapos maradjon a hasam (mivel a csoki mennyisége elég kevés, nem látszott, hogy ettem). Ki lehetett bírni, de azt nem tudom, hogy fogytam-e.
2010. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. De! A csokitól állandóan éhes lennél (inzulinszint fel), szóval még kínoznád is magad. Plusz semmi hasznos tápanyag nincs benne, szóval kikészülne a szervezeted is. Valószínű 1 héten belül elájulnál.
2010. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!