Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki a súlyfeleslege...

Ha valaki a súlyfeleslege miatt nem megy strandra, nem hord rövidujjú pólót, rövidnadrágot, az súlyos önbizalomhiány és testképzavar, vagy jogos?

Figyelt kérdés

Most itt nem a szélsőséges esetekre gondolok, hanem akin 10-20 kiló van. Oké, hogy feszülős ruhákat nem hord, meg forrónacit, de hogy nyáron 35 fokban is hosszúujjú felsőt? Az nem túlzás egy kicsit? Illetve a strand... nagyon jó szórakozás és senki nem ismer, de valaki azért nem megy, mert kövér... közben alig van rajta valami. Mehetne egyberészesben is akár.


Én voltam a 163 centimhez 74 kiló és bikiniben strandoltam, combközépig érő rövidgatyát hordtam és majdnem minden pólóm rövidujjú volt, pedig tudtam magamról, hogy nem vagyok vékony...


Aki esetleg ebben a cipőben van, mit gondol?


2019. máj. 11. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron is könyékig érő felsőt hordok, mert fogyás után eléggé csúnya a karom. ( Megereszkedett bőr). Érdekes módon, strandra viszont kimegyek. Nem mondom, hogy teljesen fesztelenül érzem magam, de szeretem a strandot. Minden egyéb helyen, bármilyen tevékenység közben viszont nem mutogatom a karomat.
2019. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Én egész nyáron a strandon feszítek.

Nem kell meghizni es akk nem is kell lefogyni :D

2019. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

83 kiló vagyok, de felveszem az ujjatlant és a rövidnadrágot is. Van rajtam zsír, de alatta izmok vannak, így nem látom magamat annyira plöttyedtnek.

Úgy gondolom hogy 30 fok feletti hőmérsékletnél már nem a testalkat dönt, hanem a kényelem és a komfortérzet. Persze rövidnadrágból is van sokféle, nem a "hónaljig" felvágott rojtozott p icsanadrágot, és nem a köldökig dekoltált tanktopot veszem fel. Mondjuk az egy vékony nőn is gáz.

2019. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem melegben nyugodtan hordjon mindenki rövid ujjút, szoknyát, rövidgatyát.
2019. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
65 kiló vagyok, és én se szívesen hordok rövidnadrágot. És nem szeretem a strandot se.
2019. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány és paranoia. Abból indul ki, hogy mindenki őt nézi és azzal törődik, hogy néz ki a másik. Pedig egy strandon többségben vannak a túlsúlyosak, öregek, többgyerekesek akik inkább szórakozni akarnak, nem divatbemutatót tartani.
2019. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lilla64 ***** válasza:
74%
Először én is féltem rövidnadrágot venni,de amikor láttam,hogy viselik a nálamnál teltebbek is,azóta nem görcsölök.
2019. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Èn nagyon kövér vagyok. ( fogyàs folyamatban). Rövid ujjú felsőket hordok melegben ( lezserek, seggem alà érnek, nem szeretem ha a hurkàimra tapadnak). Igen dagadt vagyok de teszek érte minden nap , és senki kénye kedve miatt nem fogok se megsülni se hőgutàt kapni. Nadràgból hosszút hordok még nyàron is. Ha valamennyi súly lement, ezen màr fogok vàltoztatni.

Ha lefogytam akkor se lesz rövidebb sokkal max 3/4- es. Strandra pedig ha kedvem van megyek. Imàdok úszni. Akinek nem tetszik fordítsa el a fejét. A strand nem divatbemutató, hogy csak vékony- karcsú emberek jàrhatnak. Leszarom, màr nem érdekel hogy kiröhögnek. Èn is talàlhatnék hibàt rajtuk ha akarnék csakhogy engem nem érdekelnek màsok, hogy ki hogy néz ki a strandon, meg egyébként se. Ha kinevetnek tegyék, nem ismernek, de azért ítélkeznek. Ez legyen a legnagyobb örömük az életben.Az ő szegénységi bizonyítvànyuk.

2019. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek a 8. válaszolóval. Ráadásul néha még az iskolában a tananyag is ezt a hülyeséget tolja. A németkönyvünkben volt egy feladat, hogy "Zsuzsi 80 kg és rövid szoknyát vett fel", és tanácsot kellett volna neki adni, hogy neki nem szabad ilyen szoknyát felvenni (volt vagy öt ilyen, a többi tanács normális volt). Hát jól fel is húztam magam rajta, és a könyv által várt válasz helyett beírtam, hogy mindenki azt vegye föl, amiben jól érzi magát.


Nekem szerencsére jól áll a legtöbb bolti ruha, de ettől még nem érzem feljogosítva magam, hogy másnak megszabjam, mit vegyen fel.

2019. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Rajtam kb. 5 kg felesleg van (168 cm vagyok és 58 kg), de szinte sosem hordok rövidujjút, mert fordított háromszög alkaltom van és vastag a karom/vállam :(.


Attól, hogy rövidujjúban, ujjatlanban van valaki lehet ugyanúgy melege, sőt, még oda is pirít neki a nap, rárakódik a kosz/por a bőrére...Egy lenge fehér ing szerintem sokkal komfortosabb megoldás...Strandra meg szimplán nem járok, max szabadstrandra a folyóhoz, ilyen medencés szerintem elég gusztustalan tud lenni és jó kis fertőzéseket el lehet kapni.

2019. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!