Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl "izmos" a vádlim mit...

Túl "izmos" a vádlim mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval régebben én rengeteget sportoltam. De akkor se volt ilyen izmos a vádlim sőt akkor szép karcsú volt.

Most kint élek Németorszagba és kevesebbet sportolok sőt egyáltalán nem.

Így vastagabb is lett és eszméletlenül zavar.

Kérdésem lenne hogy ez ellen lehet-e tenni valamit.

Tudom, tudom van rengeteg ilyen kérdés de itt tudom a sajátomat ilusztrálni


Elölről:


[link]


Hátulról:

[link]


18/L


Köszönöm előre is a válaszokat!Privátot nem kérek!



2019. máj. 12. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincsen vele. Ha túl izmos lenne az nem így nézne ki amugy se. Nézd meg a profi testépítők vádliját, hogy milyen az alakja.
2019. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek vékony vádlik.
2019. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem alaptalan amit érzel a vádliddal kapcsolatban, de egyátalán nem vészes. Kevés lehetőséged van, mert nincs olyan testmozgás, amivel érdemben vékonyítani lehetne.

Saját kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2019. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szép vádlid van, legyél rá büszke.
2019. máj. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Így önmagában nem látszik nagyon izmosnak, csak ha befeszítenéd, akkor látnánk, milyen izmos valójában.

Ez genetika kérdése. Az én vádlim a tiédnél izmosabb, mert sokat sportolok. Mielőtt elkezdtem sportolni, vékony volt a vádlim, pici izommal. Sportolás után megvastagodott az izom rajta. Viszont van olyan csoporttársam az edzésen, akinek vékony maradt a vádlija és izmosodott kicsit. Olyan bnőm is van, aki abbahagyta a sportolást és nem vastagodott, csak már nem olyan izmos neki.

Szóval ahány ember, annyi lehetőség arra, h mi történik az izmaiddal.

Sztem egyszerűen csak ahogy változik a tested még így 18 évesen, most épp abban a szakaszban van, h vastagodsz. Ha elkezdenél sportolni, nem vékonyodna a vádlid, hanem izmosodna.

Sztem ha nincs időd sportolni, akkor mozogj, sétálj sokat, intenzíven és előtte meg utána otthon nyújts sokat lábra. Igy tudod vmellyest formálni a nyújtásokkal és mozgásban is tartani, megtartani az izmot és a formát.

20L

2019. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a vádlid egyáltalán nem túl izmos. Csinos, formás. Persze ez a saját véleményem, magadnak máshogy látod.
2019. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyetértek a hozzászólók többségével, szerintem sem túl izmos, szép formája van. nem is kell testépítőkig menni, nézd meg a balettáncosnők lábát. állati izmosak. és némelyiknek szerencsétlen a genetikája, láttam már rövid lábú balettost duzzadó vádlikkal (kicsit furán is nézett ki, mert ugye az általános elképzelés róluk az orosz minta szerint karcsú, hosszú lábú, eszméletlenül hajlékony nők stb.), de úgy táncolt mint az álom. nos a te vádlid ezektől izmosságban messze van, aggodalomra semmi ok. az izomtól úgyis csak formásabb lesz, a legtöbb férfi pedig szereti a szép izmos női vádlikat (én nő vagyok, de a legtöbb férfitől ezt hallom).

szóval ne parázz ezen.

2019. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez nem egy "túl izmos" vádli.

Értem én hogy Nő vagy, de ne ess a testkép zavar tengerébe.

Ne akarj tenni ellene...

A bot lábu Nők ölnenek azért, ami szerinted gond.

2021. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!