Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek hogy használjátok aki...

Ezek hogy használjátok aki hasznalja? Tenyleg segit? Ha igen hogyan fogyasztva? ( pl. almaecet stb)

Figyelt kérdés

Ki szeretnem próbálni mennyit segítenének a fogyásban. Mar megvan az alap elbis kezdtem csak kiegeszeskepp,plusznak hatha segitenek.

Szoval ugye hallottam,olvastam pár ételről hogy segithetnek meg ugy egyaltalan egeszsegesek.

Par kerdesem lenne hozzajuk de szivesen hallgatom a tapasztalatokat ezekkel vagy massal kapcsolatosan is.

Almaecet~ Hol kaphato?(még nem néztem sehol) Milyen formatumban,hogyan ajánlott fogyasztani?

Szódabikarbóna~ milyen modon fogyaszthato? Már próbáltam de valahogy sosem sikerül...

Citrom~ citromos víz. Minden étkezés előtt vagy egész nap is jo?

Ja és egy másik. Nem egészen hasonlít de ti az avokádót hogyan fogyaszjátok? Krém vagy simán? Mivel ízesítitek?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2019. máj. 12. 22:41
 1/6 lilla64 ***** válasza:

Én almaecetet használtam.Bárhol lehet kapni,de ajánlatos a bióboltba,ha egy kicsit drágább is.

Egy kanál almaecet egy pohár vizhez,minden étkezés előtt 10-15 perccel.

A szódabikarbóna nem fogyaszt,csak az emésztést segiti elő.

2019. máj. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az almaecet/citrom nem fogyaszt, de legalább nem árt.


"A szódabikarbóna nem fogyaszt,csak az emésztést segiti elő."


Ez meg tök hülyeség, a szódabikarbóna a gyomorsabat semlegesíti, egészséges ember esetében az emésztésnek árt. Csak akkor pozitív(abb) a hatása, ha valakinek sok a gyomorsava, de hosszabb távon a szódabikarbóna fogyasztása nagyon egészségtelen.

2019. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem.
2019. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a koleszterin miatt iszom. Még nem néztem labort,remélem hat rá. Akkor már nyertem.
2019. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%

Szia!


A.citromos víz nagyon jó az emésztésnek. 1 literes ásványvízbe 1 citrom leve. Az almaecet nekem nem jött be, nem ízlik és ég a gyomrom tőle.


Az avokádót úgy edd, hogy törd össze -colával és ropogós abonettre tedd rá. Rá só és citromlé. Isteni.

2019. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó keményen, és erősen. Nekem hatásos vót
2019. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!