Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ezek hogy használjátok aki hasznalja? Tenyleg segit? Ha igen hogyan fogyasztva? ( pl. almaecet stb)

Ki szeretnem próbálni mennyit segítenének a fogyásban. Mar megvan az alap elbis kezdtem csak kiegeszeskepp,plusznak hatha segitenek.

Szoval ugye hallottam,olvastam pár ételről hogy segithetnek meg ugy egyaltalan egeszsegesek.

Par kerdesem lenne hozzajuk de szivesen hallgatom a tapasztalatokat ezekkel vagy massal kapcsolatosan is.

Almaecet~ Hol kaphato?(még nem néztem sehol) Milyen formatumban,hogyan ajánlott fogyasztani?

Szódabikarbóna~ milyen modon fogyaszthato? Már próbáltam de valahogy sosem sikerül...

Citrom~ citromos víz. Minden étkezés előtt vagy egész nap is jo?

Ja és egy másik. Nem egészen hasonlít de ti az avokádót hogyan fogyaszjátok? Krém vagy simán? Mivel ízesítitek?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: almaecet, fogyás

máj. 12. 22:41  Privát üzenet  

A válaszok

Én almaecetet használtam.Bárhol lehet kapni,de ajánlatos a bióboltba,ha egy kicsit drágább is.

Egy kanál almaecet egy pohár vizhez,minden étkezés előtt 10-15 perccel.

A szódabikarbóna nem fogyaszt,csak az emésztést segiti elő.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 13. 04:31 Privát üzenet

Az almaecet/citrom nem fogyaszt, de legalább nem árt.

"A szódabikarbóna nem fogyaszt,csak az emésztést segiti elő."

Ez meg tök hülyeség, a szódabikarbóna a gyomorsabat semlegesíti, egészséges ember esetében az emésztésnek árt. Csak akkor pozitív(abb) a hatása, ha valakinek sok a gyomorsava, de hosszabb távon a szódabikarbóna fogyasztása nagyon egészségtelen.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 13. 07:22 Privát üzenet
Nem.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 13. 07:53 Privát üzenet
Én a koleszterin miatt iszom. Még nem néztem labort,remélem hat rá. Akkor már nyertem.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 13. 08:21 Privát üzenet

Szia!

A.citromos víz nagyon jó az emésztésnek. 1 literes ásványvízbe 1 citrom leve. Az almaecet nekem nem jött be, nem ízlik és ég a gyomrom tőle.

Az avokádót úgy edd, hogy törd össze -colával és ropogós abonettre tedd rá. Rá só és citromlé. Isteni.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 16. 08:10 Privát üzenet
Jó keményen, és erősen. Nekem hatásos vót

# 6/6Időpont máj. 16. 09:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha almaecet iszok az is fogyaszt?
Almaecet diéta? Mi a véleményetek? Ki hogyan csinálja?
Szeretnék fogyni 10 kilót almaecet hatásos?
Az almaecet tényleg segit a fogyásban?
Fogyókúrás tablettákról kérdeznék. Egészségesen eszem, ha tehetem járok edzőterembe is, de még így sem vagyok magammal megelégedve. A Super slim, Reduce vight, vagy az almaecet...
Hajmosás sampon nélkül? (szódabikarbóna – almaecet) Ti hasznaljatok? Milyen? Nem lessz kormas a hajam tolle?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!