Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecet tényleg segit a...

Az almaecet tényleg segit a fogyásban?

Figyelt kérdés
Hogy kell alkalmazni/fogyasztani? Mennyi vizzel ès mikor? Van egyèbb tudnivaló róla?

#ital #diéta #fogyókúra #fogyás #almaecet #almaecetes fogyokura #fogyokurázás9
2018. aug. 13. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hiszel benne. Úgy tudom két deci víz, két evőkanál ecet, vagy teáskanál, nem tudom, de nagyon rossz.
2018. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az arány szerintem ízlés dolga, én kb. annyi vizet használtam, mint az ecet, mert szeretem az ecetet, a mustárt is magában ettem sokáig... Kellemes volt és meghozta az étvágyamat kicsit, többször nem próbáltam, mert nyilvánvalóan nem fogyaszt, ezt tudtam is előre, csak kíváncsi voltam az ízére :)
2018. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akkor próbáltam amikor stagnált a fogyókúrám, de nem tudtam a kalóriát tovább csökkenteni és sérülés miatt keveset sportoltam. Akkor ittam naponta egyszer almaecetet reggel vízzel higítva (2 evőkanál ecet 4 deci vízzel) de nem volt semmi változás a súlyomban. 1 hónapig szenvedtem ezzel meg pár hasonlóan jó taktikával, de nem fogytam lényegében semmit. Viszont nehezen tudtam belőni a higítást, az elején túl erős volt és fájt tőle a gyomron, hiába vizeztem később jól fel visszataszító az íze és árt a fogaknak is. Én azt vettem észre hogy mire kb 15-20 perc után elmúlt a gyomorégés amit okozott farkaséhes voltam.


Salátaöntethez jó olajokkal meg fűszerrel elkeverve, mert tele van ásványi anyagokkal, de ez az almaecetes lötty (olvastam a víz+ecet kombót, de olyat is aki paprikát és juharszirupot is szokott hozzá adni) amit ajánlanak fogyókúrához szerintem hatástalan, viszont hosszútávon még ártalmas is lehet.

2018. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az almaecet magaban nem fogyaszt, de van pozitiv hatasa.



A beleinkben rengeteg mikroorganizmus el, amik segitsegevel a szervezetunk lebontja a bevitt taplalekot. A szar kajalassal (feldolgozott etelek, cukor, antibiotikumok) rendesen fel lehet boritani a belflorat, ami sok gondot okozhat, tobbek kozt az anyagcsere lassulasat.



Ezen ugy lehet javitani, hogy olyan eteleket eszunk, ami segiti az egeszseges belflora visszaallitasat, pl. rostban gazdag zoldsegeket, savanyitott eteleket vagy az almaecet.



Ha osszessegeben szar az etrended, akkor teljesen mindegy, iszol-e almaecetet vagy nem. Ha javitasz az etrendeden, akkor az almaecet segithet, hogy a belflora hamarabb helyrealljon es az anyagcsere visszaterjen normalis kerekvagasba.

2018. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!