Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehetséges...

Szerintetek ez lehetséges igy? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt a május, vége a tanévnek. Még egy evem van, mire uj kozossegbe kerulok, addigra szeretnem magam rendbeszedni kicsit. 165cm vagyok, 88kg. Arra gondoltam, hogy keveset eszem, napi 4x(a napi uzsonnamat megfeleztem, egy szendvics, azt reggeli es tízórai gyanant) ebéd, es valami konnyebb vacsorara. Heti 3-4x tornazom, nyaron tervezek biciklizni es setalni/futni. A jelentősebb sulyfeleslegem miatt eselyes, hogy szeptemberre kb 70-76kg legyek? Koszi, ha vegigolvastad:)

2019. máj. 13. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges viszont a szénhidrátokra kell odafigyelned, és ami nem mindegy hogy milyen fajta az a szénhidrát. Általában az ilyen fehér lisztes dolgokat,cukor,gyors felszívódású cuccokat el kéne hagynod. Persze nem azt mondom hogy rögtön de nekem az vált be hogy pl a fehér kenyeret leváltottam teljes kiörlésűre,zabpelyhet eszek,túrót,rizst,csirkét szóval inkább a minőségre figyelj oda és ami káros azt szépen de lassan hagyd ki. Mivel gondolom nem csak ideiglenesen akarsz lefogyni, hanem tényleg tartani is akarod a súlyod az alakod így a lassú de biztonságos fogyás a legjobb fogyás. :)
2019. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és a tippeket:)
2019. máj. 13. 21:38
 3/3 lilla64 ***** válasza:
46%
Én 10 kilót adtam le két hónap alatt.Naponta csak egy vékony szelet kenyér reggel,a többi étkezéshez nem ettem kenyeret.Édesség,csak egy kocka csoki,naponta kocogtam,este 6 után nem ettem,csak esetleg egy almát ha úgy éreztem éhes vagyok.
2019. máj. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!