Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek ez lehetséges igy? (tobbi lent)

Sziasztok! Itt a május, vége a tanévnek. Még egy evem van, mire uj kozossegbe kerulok, addigra szeretnem magam rendbeszedni kicsit. 165cm vagyok, 88kg. Arra gondoltam, hogy keveset eszem, napi 4x(a napi uzsonnamat megfeleztem, egy szendvics, azt reggeli es tízórai gyanant) ebéd, es valami konnyebb vacsorara. Heti 3-4x tornazom, nyaron tervezek biciklizni es setalni/futni. A jelentősebb sulyfeleslegem miatt eselyes, hogy szeptemberre kb 70-76kg legyek? Koszi, ha vegigolvastad:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, #valtozas, egészség

máj. 13. 20:47  Privát üzenet  

A válaszok
Lehetséges viszont a szénhidrátokra kell odafigyelned, és ami nem mindegy hogy milyen fajta az a szénhidrát. Általában az ilyen fehér lisztes dolgokat,cukor,gyors felszívódású cuccokat el kéne hagynod. Persze nem azt mondom hogy rögtön de nekem az vált be hogy pl a fehér kenyeret leváltottam teljes kiörlésűre,zabpelyhet eszek,túrót,rizst,csirkét szóval inkább a minőségre figyelj oda és ami káros azt szépen de lassan hagyd ki. Mivel gondolom nem csak ideiglenesen akarsz lefogyni, hanem tényleg tartani is akarod a súlyod az alakod így a lassú de biztonságos fogyás a legjobb fogyás. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 13. 21:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és a tippeket:)

# 2/3Időpont máj. 13. 21:38 Privát üzenet
Én 10 kilót adtam le két hónap alatt.Naponta csak egy vékony szelet kenyér reggel,a többi étkezéshez nem ettem kenyeret.Édesség,csak egy kocka csoki,naponta kocogtam,este 6 után nem ettem,csak esetleg egy almát ha úgy éreztem éhes vagyok.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 14. 05:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lecsereltem a ps4-em egy slimre es vissza szeretnem tolteni ghost reacon wildlandsben a karakterem meg a tobbi dolgomat (skillek, fegyverek, kuldetesek, stb. ) Hogy lehetseges...
Mindenki azt mondja hogy szerethettem belé, pedig szerintem ez szerelem. Lehetseges? Tobbi lent 17 l
A tanarom es koztem lehetseges h barati kapcsolat van? (tobbi lent)
Lehetseges? 4. nap keses ma Es negativ teszt?! Letezik ilyen? Tobbi lent
10kg igy lehetseges? Tobbi leent
Kulso bokaszalag szakadas lehetseges? Boka rögzítő használata, vagy barmi egyéb ra ami segít? ( Tobbi lent )

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!