Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csaszar utan lógó hasra miért...

Csaszar utan lógó hasra miért mondják, hogy visszahúzodhat?

Figyelt kérdés

Rengeteg videó van a you tubon ahol tanácsokat adnak es azt a képzetet keltik hamis fotókkal ,hogy ez lehetseges ?

Mikor latszik az elsö fotón a kötenyhas es a masodikon latszik , hogy teljesen lapos es a köldök is felmetert feljebbcsúszott es apró lett , tehat mutve volt

Par sebesz bevallja , hogy a tornagyakorlatok nem hatnak ra , mivel egy zsirreteg van az izom es a bör között , amin csak a fogyas segit es az is reszlegesen

Mert a gond az , hogy a vágási seb összenö az izommal es emiatt a zsir felfele türemkedik , zacskószeruen es ezt az összenövest csak mutet oldja meg

Miert adnak falcs remenyt , persze lehet tenni róla valamelyest csökkenteni , de nem szep dolog , mutet elötti es utani kepeket mutatni mint a salata eves eredmenye



#kötenyhas
2019. máj. 15. 21:30
 1/5 Andi80018 ***** válasza:
74%
A diéta és a sport sokat segít, de teljesen csak a plasztika jelent megoldást. Mivel hiába lesz lapos hasa a nőnek, a vágás környéki résznél azért ott marad a felesleges bőr. Nem tudom, ki és miért áltat, de ez van. Valaki elfogadja ezt az állapotot, valaki megplasztikáztatja.
2019. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 császárom volt, igen, kialakult a kötényhas, de szépen vissza is állt minden a régi formájára idővel. Pici heg van már csak.
2019. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lilla64 ***** válasza:
100%
Nekem visszament tornával és diétával.
2019. máj. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"a vágási seb összenö az izommal "


Ilyen csak akkor van, ha valamit nagyon elrontottak!

A külöbözö rétegek: izom, bör, stb külön-külön ban összevarrva és ezeknek nem szabad összenönie!

Másrészt nem kell, hogy jelentös mennyiségü zsír legyen a hasadon, akkor nem gyülik össze.


Nekem négy gyerek - és négy császár - után is tökéletesen helyrement a hasam, igaz, nem 20-30 kiló plusszal mentem szülni, rendes, hozzáértö orvosom volt, és odafigyeltem, hogy megfelelöen mozogjak, sportoljak szülés után is.

2019. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem császárral, nekem is kötényhasam lett, de fokozatosan húzódik vissza, mindennap egyre jobb. Szétnyílt hasizomra csinálok gyakorlatokat, meg H.i.i.t. edzések heti 3x30 perc. Adj időt a regenerálódásra, plusz igyál sok mentes vizet (3 l/nap minimum). Helyre jöhet, nem lehetetlen.
2019. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!