Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen van valami...

Narancsbőr ellen van valami jó módszeretek? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Narancsbörös comb és fenék. :(
2019. máj. 16. 08:08
 1/7 lilla64 ***** válasza:
54%
Guggológyakorlatok. A youtube-on van amit érdemes kipróbálni.
2019. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Én nem hiszek abban, hogy van. Az összes hollywoodi sztárnak narancsbőrös a segge, pedig nekik bármire lenne pénzük.

Múltkor Mihalik Enikő videójában ajánlotta a lenmagot. Azt állította, hogy neki eltűnt tőle a narancsbőre. Egy próbát megérhet.

2019. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Collagen. Csodákra képes.
2019. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ilyenekre gondoltam, hogy sok folyadék ( víz) . Mikre célszerű figyelni? A csodabogyókban nem hiszek.
2019. máj. 16. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

A narancsbőrt a zsírréteg ösztrogén miatti más anatómiai felépítése okozza; mai tudásunk szerint így terhességkor könnyebben tud hízni a nő.


Szóval a narancsbőr csökkentésére a legjobb a zsírréteg csökkentése, ill. masszázzsal a keringés javítása.

2019. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. máj. 17. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer a sport és a cukros ételek mellőzése. Mivel a zsírréteg valójában nem a zsírtól nő, hanem a szénhidrátoktól. Nézd csak meg a fitneszmodelleket, vagy azokat, akik gyakran sportolnak, szinte semmi narancsbőrük nincs.
2019. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!