Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen a jó fogyókúrás reggeli?

Milyen a jó fogyókúrás reggeli?

Figyelt kérdés

Ülőmunka, 20 éves nő vagyok.


A mai napon csináltam egy melegszendvicset (teljes kiőrlésű, kisebb méretű formakenyér, mozzarella, trappista, egy szelet marhapárizsi, "kenőanyag" nem volt rajta mert otthon felejtődött)


Emellett tízóraiként hoztam egy nagy zöld almát amit felvágtam és elrágcsáltam, de úgy érzem hogy ez nem elég.


Nem tudom, hogy ez valóban kevés-e nekem (kicsit tartok a yo-yo effektustól) vagy optimális és csak hozzá kell szoknom a kis adagokhoz.


Soha nem fogyóztam korábban, így fogalmam sincs ezekről :(

A neten meg sok az ellentmondás.


2019. máj. 20. 11:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ma reggel (igaz, cipőben+ruhában, vécé nélkül) voltam kereken 80 kiló.


170 cm magas vagyok.


Igazából a hasamon és a combomon van főleg feleslegem (utóbbinál előjöttek a csíkok is) azoktól szeretnék megszabadulni.


Pont egy hónap múlva megyünk vízpartra nyaralni. Igen, kicsit későn jut eszembe, de szeretnék egy kicsit laposodni addigra.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.

2019. máj. 21. 08:51
 12/12 anonim ***** válasza:

Részemről az alábbi módon néz ki egy átlag reggeli:

- 2 szelet pur-pur kenyér

- vaj, sonka/szalámi, sajt

- mellé sok friss zöldség (paradicsom, csípős paprika, uborka, esetleg zöldhagyma)

- hétvégén emellé szoktam még inni roibos vagy gyógynövény teát is cukor nélül


190cm/90kg - 28/F

2019. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!