Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gáz ha csak sétálni megyek a...

Gáz ha csak sétálni megyek a kondiba?

Figyelt kérdés
Futógépen sétálnék, persze úgyhogy emelkedőre állítom és gyors tempóra
2019. máj. 24. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Simán megeshet, hogy látva a többieket és a többi gépet, megjön a kedved másra is.


Eltudom képzelni azt is, hogy egy mitt'omén, már 2 éve oda járó izmos férfi is úgy kezdte, hogy csak bemegy a kondiba sétálni egy kicsit zenére, mára meg ő az, aki hetente többször is ott edz és segít másoknak.


Amúgy nem kötelezö járni. Menj el egy alkalommal, figyeld meg, hogy érzed magad, mennyire érezted hasznosnak azt, amit ott csináltál, utána dönts a továbbiakról.

2019. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Gondoltam eloszor setaval kezdem es utana mast is kiprobalok termeszetesen csak gondoltam megkerdezem hogy kezdesnek jo lesz e🤷🏿‍♂️😅😅😚
2019. máj. 24. 17:21
 13/15 anonim válasza:
100%

Nem gáz, mozogj azt ami jólesik, lényeg, hogy rendszeresen csináld.

Rossz időben, sötét környéken vagy szmogos környéken senkinek nem esik jól az utcán sétálni, jobb a terem.

2019. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Mondjuk az engem is érdekelne, hogy miért jobb teremben, mint kinn a szabadban (feltéve, hogy jó idő van)

2019. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen sétáltam a kondiban, mert nem volt időjárás függő, tudtam állítani a meredekségen, segített a tempóban és a telefonomról tudtam nézni filmeket, sorozatokat.

És sötétedés után nem az utcán sétáltam, hanem a biztonságos konditeremben (nem vagyok paranoiás, de lányként nekem ez fontos, a városban, ahol laktam, voltak támadások)

2019. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!