Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már csak pár kiló felesleg...

Már csak pár kiló felesleg van rajtam, szeretnék kondiba járni. Inkább a futópadot, vagy az elliptikus trénert ajánljátok zsírégetésre? (Nem szeretek kint futni)

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem a futás jobban lefáraszt.
2017. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kardio is remek edzés.

Én nem szeretek futni, de szerencsére ezernyi módja van annak, hogy megtaláld a neked megfelelő edzés módot.

Én edzőhöz is jártam, illetve személyre szabott edzéstervet is csináltattam.

Egy jó helyen felmérik, hogy mire vagy képes és mi az, ami neked illő gyakorlat.

Csak mivel én egyedül annyira nem szeretek edzeni, így valami csoportosra járok mindig. Torna, szálkásító gyakorlatokkal, kényes területek edzése stb...

Nekem az ugrándozás és a futás nem jön be, és mégis nagyon sokat fejlődtem és adtam le. Ha valaki jól csinálja és odateszi magát, akkor lesz eredménye.

2017. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!