Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon sikerül visszaszereznem...

Vajon sikerül visszaszereznem az alakom?

Figyelt kérdés
A várandósságom 9 hónapja alatt minimum 10 kg jöt rám(a baba súlya nélkül,ami 4kg volt). Most 8 hós a baba,de jóformán egy grammot se fogytam. Szoptatok még,de egyre fogy a tejem. Sóvárogva nézem a szép vékony nőtársakat-nem bírom elfogadni,hogy megváltoztam. Vajon reális cél,higy elérem az eredeti 60 kgmat a 169 cm-hez. Legalább ennyi szeretnék újra lenni. Sikersztorik? Ötletek? Köszönöm!
2019. máj. 31. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog, csak ne divatdiétába kezdj, hanem valami normális egészséges dolgot rakj össze. Meg persze gondold át, hogy a baba mellett (esetleg a babával együtt) hogyan tudod megoldani a mozgást, mert gondolom nem az izmaidból, hanem zsírból szeretnél fogyni. Ha kezdesz a babának hozzátáplálni, akkor vigyázz, hogy ne vegyél fel rossz szokásokat, pl. hogy mindig megeszed a baba után a maradékot, akkor is, ha nem vagy éhes. Vagy este, mikor végre sikerült letenni, holtfáradtan kitámolyogsz a konyhába, hogy végre nyugodtan ehess valamit - pedig napközben is csipegettél, amiből elég sok össze tud jönni úgy, hogy fel se tűnik és éhes is maradsz.
2019. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy vagy szoptatsz, vagy fogyókúrázol. Szoptatás alatt máshogy működik a szervezet, a hormonok. Azt viszont már most is megteheted, hogy egészségesebben táplálkozol, ami nem egyenlő a kalóriaszegény táplálkozással. És sétálj sokat a picivel.

Két gyerekem van, a kisebbik 1 éves volt, amikor lefogytam (már nem szoptattam), most 12 kilóval kevesebb vagyok, mint amikor az elsővel terhes lettem. Nekem ehhez kellett egy jó étrend, mert gondok voltak a pajzsmirigyemmel és a vércukrommal, ezért is jött fel sok plusz kiló az évek során.

2019. jún. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy hordozó kendőt, vagy egy csatos hordozót, és tornázz heti 5x a babával magadon, legalább egy órát. Én így fogytam le 20 kg-t 6 hónap alatt, úgy hogy az étkezésen nem változtattam.


Arra figyelj, hogy ugrálni nem szabad. Low cardio videókra keress rá youtubeon, azokban nincs sok ugrálas, ha megis van, azt hagyd ki, és sétálj egyhelyben amíg a videóban ugrálnak, hogy ne essen le a pulzusod.


Szinte minden városban van hordozós tánc, ha pesten vagy akkor maminba is. Ha van pénzed rá, ezt is beiktathatod, általában heti 1x van.


A baba is jól érzi magát, és te is visszanyered az alakod. Mindenki jól jár.

2019. jún. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Erősítő edzésként rakd a nyakadba a babát és guggolj vele. Fogd meg a hóna alatt és emelgesd.


Van egy szuper súlyzód, ami jelenleg olyan 7-8 kg lehet, használd ki.


Az enyém másfél éves, és 15 kg, meg mindig szoktam vele erősíteni, és imádja ezt a napi fél órát míg guggolok vele, emelgetem, és szinte csak vele foglalkozok.


Emellett én eldobtam a babakocsit, és levegőzni, orvoshoz, boltba, mindenhova csatos hordozóba viszem. Napi 1-2 órát minimum sétálunk így.


Sose volt olyan tónusos, izmos felső testem mint most. Olyan vagyok, mint egy gazella. Pedig simán bevágok egy 32 cmes pizzát. 165 cm 78 kgval mentem szülni. Most 165 cm és 51 kg vagyok.

2019. jún. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és semmi mas dolgod nincs most csak ellátni a babát és az otthoni teendőket.


Amíg porszívózol, vasalsz, főzöl, kapd magadra a babát, ugyanis rengeteget számít, hogy ezeket a tevékenységeket+ 8 kgval vagy anélkül csinálod. Illetve a baba is örömmámorba fog égni, hogy a pihenő szék száműzetése helyett, testközelbe lehet.


Karikás kendőben szoptatni is tudsz úgy, hogy a két kezed szabadon marad 😉 én szoptatás közben sem a kanapén ücsörögtem, hanem főztem.

2019. jún. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lilla64 ***** válasza:
Igen,én is igy voltam.A szoptatás alatt egészséges diétába kezdtem és tornagyakorlatokat végeztem a babával a kezembe.Menni fog,kitartást!
2019. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94kg-val mentem szülni,pedig végig sportoltam, cukrot,liszteset nem ettem. Aztán jött a kellemes pofáraesés,hogy a 4kg gyereken felül ez igazából víz volt :). Jó,néhány kiló zyír is,de nem 20. Császáros voltam,és 2 óra után már talpon voltam. Egyáltalán nem akartam elhagyni magam. A 3.héten edzettem,az 5-en futottam, majd később babakocsival. Napi 3-4 óra séta az első évben és minden nap lenyomtunk egy tornadévédét. Az első hónapban nem volt étvágyam,így szinte csak citromos vizet ittam (nem a zabától lesz sok tej...).6hónapig kizárólag anyatejes volt a babám,de több,mint egy évi szoptattam amúgy. Rólam a szoptatás olvasztotta a kilókat.
2019. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 4 hónap alatt a 94 ből 68 lett:),ami a 174centimhez jó. És ami alegfontosabb,izom.
2019. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. jún. 1. 20:57
 10/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Így elolvasva a válaszokat, eszembe jutott, hogy nekem sem volt gond a mozgás a gyerekek mellett. Az első 1-2-3 évben a picik emelgetésétől, kézben hordozásától olyan erős karom-vállam lett, hogy én is csodálkoztam :) Sokat sétáltunk babakocsival és később anélkül, aztán ahogy elindultak a gyerkőcök, napközben alig tudtam leülni két percre, mert állandóan utánuk rohantam, sokszor le kellett hozzájuk guggolnom, ezektől pedig a lábam-fenekem is szépen alakult. Aztán lett kismotoruk, majd futóbiciklijük, nekem meg egy saját rollerem :) A törzsemről viszont az étrendváltoztatás hatására sikerült lefogynom, előtte eléggé behíztam a derekam.
2019. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!