Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3*1 óra intenzív kondizás...

Heti 3*1 óra intenzív kondizás (ellipszis, futópad, bicikli) egy hónap alatt hozhat látható eredményt?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 63 kg. Egy ideje itthon tornázom, de így hajlamos vagyok abbahagyni elég hamar, így kitaláltam,hogy konditerembe megyek.

Régóta nem híztam mert egy ideje próbálok figyelni az étkezésemre, csak a fent maradt zsírt kellene lemozogni.

A heti három kondi mennyit formál vajon rajtam egy hónap alatt? Centiken meglátszik?



2019. jún. 2. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg milyen az etrend. Csinalhatsz 15-20 orat is a gepen ha nincs rendben az etkezes nem fog latszani.
2019. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igyekszem kerülni a cukros,zsíros és fehér lisztből készült ételeket, minden nap megvan az 5 étkezés, de kb. fél adagokat eszem.
2019. jún. 2. 15:08
 3/3 lilla64 ***** válasza:
Igen,igy biztosan lesz eredmény.
2019. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!