Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás tanácsokat tudnátok...

Fogyókúrás tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Eddig 6 kilót fogytam 3 hónap alatt, de szeretném felgyorsitai a folyamatot. Mivel pcos betegségem van elkezdtem enni: natur joghurt, zabkása, zöldségek, teljeskiörlésű cuccokat enni, és orvos irt fel inzulingyógyszert. Szeretnék tanácsokat kapni hogy hogy gyorsitsam fel a folyamatot. Mozogni lsuta vagyok kérlek ne is mondjátok :D xd max heti 1* még elmehetek de nem több.
2019. jún. 2. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pcos- es, inzulinrezisztes, pm alulműködéses vagyok. Nekem csak a drasztikusabb szénhidràtcsökkentés jött be. Mellé több zsírt kell ennem , hogy elég legyen az energia és a szervezetem ne koplalàsnak érezze. A fogyàs egy lassú folyamat, màrmint testzsírból. Vizet, izmot veszthetsz gyorsabb tempóban is ha pl koplalsz, nem eszel elég fehérjét meg ilyenek.

Ki kell tapasztalni neked mi vàlik be. Èn mozgok is. Ha nincs sok felesleged, plàne nem lesz egyszerű mozgàs nélkül fogyni. Plusz az izmok adnak formàt a testnek. Ha alkalmasabb fizikai àllapotban leszek én majd erősíteni is szeretnék. Egyenlőre annak is örülök hogy a lazàbb mozgàs megy.

Sok sikert.

2019. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lilla64 ***** válasza:
Én csak akkor kezdtem fogyni amikor elkezdtem kocogni.
2019. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mentek a zöldek.
2019. jún. 3. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!