Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó, vagy...

Szerintetek ez így jó, vagy elég? Hosszú leírás.

Figyelt kérdés

Hétfő reggeli:28g zab zsírszegény kakaóporral, 1 narancs, fél zero bar

Ebéd:50g főtt barna rizs, csicseriborsó, zöldséges tonhal, kovi ubi, zsírszegény túró

Vacsora:1 szelet teljes kiőrlésű vegán kenyér, zsírszegény túró, pár szem eper, majd 2 teljes kiőrlésű ext. kenyér


Kedd reggeli:ugyan ez (nem volt bajom vele)

Ebéd:ugyan ez, csak 80 g főtt barna rizzsel

Vacsora:28g zab zsírszegény kakaóporral, cornexi 7 gyümölcsös szelet (tudom, nem a legjobb)


Szerda (ma)reggeli:17 g zab zsírszegény kakaóporral, 80g kókuszos joghurt, 2 pogácsa barack

Ebéd:nem volt időm

Vacsora:(előtte egy grandessa-s banános pálcikás jégkrémet megértem, mivel alacsony kalóriás) 3 s-es tojásfehérje, 1 s-es tojás, 2 szál újhagyma, zsírszegény túró, egy fél hekk-filé, (+még maradt pár szem eper és 20g wawel-es narancsos fekete csoki nasinak)


Az a kérdésem, hogy szerintetek elég-e ez a mennyiség, megvannak-e nagyjából a makrók, vagy esetleg min kéne változtatni? (nem számolok kalóriákat)

Emellett naponta sokat mozgok még (3 nap alatt lement 2.1 kg és 18.4-es testzsír%->16.9% lett) 62% víz, 41.5% izom

162cm/jelenleg 54 kg



2019. jún. 5. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Korod? (Gondolom lány vagy, de azt is leírhattad volna).


Mi a cél???

2019. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 16 éves vagyok és igen, lány. Fogyni szeretnék olyan 47 kg körülire
2019. jún. 9. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!