Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rágózás jó fogyókúránál?

A rágózás jó fogyókúránál?

Figyelt kérdés
A rágó éhség csökkentő vagy pont éhséget csinál? Kinek mi a tapasztalata?

2019. jún. 9. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Annyira nem hiszem hogy jót tesz a rágózás
2019. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
A rágótól csak éhes leszel. Mivel rágsz a szervezeted "azt hiszi" eszel és termelődik a nyál, gyomorsav, stb.
2019. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
Nekem hányingert.
2019. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg több vizet inni és napközben, "üresjáratban" valamivel matatni. Tehát pld. leülsz egy filmet megnézni, ne a popcornt vedd a kezedbe, hanem helyette a fidget spinnert.
2019. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen a figget spinner Az nagyon jó, én is vetem egyet. Egésznap csakk pörgetem evés helyet és csak úgy repülnek a plussz kilok. A rágó nem jo mert attol éhes leszek. Főleg a mentolos, akkor colat meg csipszet kell utana ennem, és az nem jó mert fogyókurázok.
2019. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Banyek, értetted te, hogy mit írtam? :D


Azt írtam, hogy inkább játszon egy fidget spinerrel egy otthoni mozizás alatt, minthogy teletömje magát még nassolnivalóval egy kiadós vacsora után. :,D


És igen cseszd meg, szaladni fognak róla a kilók, ha elhagyja a szr kajákat :D


Tedd a spinneredet szerintem és kezdj el olvasni a tiniregényeken kívül mást is!

2019. jún. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ebéd után, ha desszertet akarok enni, inkább rágózom. Szóval nekem bevált. :)
2019. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!