Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire van szükségem a fogyókúrá...

Mire van szükségem a fogyókúránál?

Figyelt kérdés

80kg, 168 cm vagyok. Nincs olyan cél, hogy pl majusra, de nyilvan a strandra nem tulsullyal szeretnek menni. Olvastam , hogy testkilogrammonkent 2g kell a szénhidrátból, feherjebol es a kalóriából is. Ez mennyire oke? Heti 3x az. 5 orat edzek. Aerob edzést ptobalol(30 perc gyors gyaloglas 15magadsag, com, vádli, fenek, has.. stb gépekkel folytatom)

Nem eszem semmit a csirkén kivul az jo? Csinalol 30 dkg csirkemellet megparolva csikokra, valamennyi jégsaláta, egy paradicsim es nemi kigyoubi, ezt minf ossze keverem es elosztom 2 fele. Eszek reggel 9 korul 1 almat, 12-13 ora kornyeken az egyik fele csirkes salatat aztan adzes es a 17 ora kornyeken a masik fele, ha 18 ora utan kívánok valamit akkor az 1 zold alma. Próbálom a koretet valtozatosan enni, fott tojas zsirszegeny tejföllel, vadas csitkemellel , habaras nelkul, kokousz zsiron ..stb

Szerintetek ez jo etrend?

Nem eszem semmilyen kenyeret meg tk.t sem!!! Vettem egy cukot mentes agi szorpot(citrus mix) van hogy edzes utan kicsit szédülök vagy kivanom az edeset akkor iiszom, amugy min. 2 liter vizet iszom mindennap, de szerintem van az tobb is.


2018. febr. 22. 20:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Kerdezo vagyok. Heti 3x-1.5 orat edzek.
2018. febr. 22. 20:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyéni,kinek mennyi szénhidrát kell, ismerek olyat, aki (átszámolva, mert amúgy zsírosabban eszik) 7g/ttkg-mal tartja a súlyát, pedig nem edz és nem is izmos... De van, aki 4-gyel.

Neked nem olyan kicsi a súlyod, nem kevés kalóriát használsz, ha túl kevés kalóriával indítasz, egyrészt lehet, hogy az koplalás szint neked, másrészt nem tuti, hogy bírod, harmadrészt hova csökkented később?


A 2g/ttkg felesleg nélkül értendő, de 1,5 se rossz már fehérjéből. 1-2 almából és salátából hogy jön össze a 2g/ttkg szénhidrát? Zsírt mennyit eszel? Ugyebár ez sem mellékes a kalóriák szempontjából...


Nem tudom, egy cukormentes szörp mit tud csinálni a szédüléssel, de ha szédülsz, az baj, vészjelzés, amit vegyél figyelembe és egyél jobban.


Az ételeid nem rosszak, de nem tudom, mindent beviszel-e így. Fegyelmezett vagy, ha ezt így bírod, bár lehet, hogy neked ez ízlik és elég is, ez is nagyon egyéni.

2018. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyjabol 1 het kellett ahoz, hogy ne legyek ehes ekkora mennyiségtől, de már elég. Tegnap a vacsit nem is ettem mert nem kívántam, nem voltam éhes. 2016 áprilisától-juli. Elejeeig leadtam 92 kg.bol 22t, vissza jott ez a 10 kg azota, de akkor nagyon drasztikusan csinaltam. Folyton éhes voltam es az ehsegre vizet ittam. Az akkori etrendem mindennap 2 tojasbol es nemi paradicsom valamint k.ubibol alt, hust alig ettem. Szerintem az nem volt jo és hirtelen vissza tertem a zsiros, lisztes etelekhez a mozgast id teljesen abba hagytam, valószínű azerz jott vissza. Most hétvégére vettem csirkecombot, mert tudom hogy abba tobb a kaloria es a zsir is (talán) a páromnak van feherjeje, igyak edzes utan valamennyit?

A szedules nem tudom miert van, de fogyokura elott is, ha hirtelen hajoltam le es fel akkor is szedultem, lehet most a vernyomasom megy le? Vagy az hulyeseg mert cukotmentes udito nem hozna nemileg helyre? 3gyebkent minden este tornázom 30 percet. (Szültem 2 gyermeket es 23 eves vagyok) gondolom szamit hogy fiatal vagyok.. de akkor nagyjából jol csinalom? Ugy terveztem hogy 1.5 hetente eszem pl. Keves porkoltet, rantotthust, levest, keveset!!!!

2018. febr. 23. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!