Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás kamaszkorban?

Ilili1212 kérdése:

Fogyás kamaszkorban?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, es az utóbbi időben kevésbé figyeltem az étkezésre, és híztam 2 kg-ot. 165cm vagyok es 55kg-57kg-ra híztam fel. a hasamon, és a fenekemen van felesleg. 55kg-ról is akartam már fogyni, szóval most az 53-54 kg a cél.

Tudom, hogy a fogyáshoz kell mozogni, nem enni egészségtelen ételeket.

De azért tudnátok jó tippeket ajánlani, ételek, teák, vagy hasonlók, amik még segítenek a fogyásban, és az anyagcserében?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2019. jún. 11. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A te korodban eleg mozogni... Kesobb valtozik az anyagcsered, raersz akkor szamolgatni a makrokat meg az egyeb nyalanksagokat.
2019. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iszol elég vizet?
2019. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Két kiló sittysutty lemegy, nem kell ahhoz tea. Csak vizet igyál, ne teát ne üdítőt, nincs édesség, nincs péksüti. Kétszer elmész kocogni egy héten, kész is.
2019. jún. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keto és kész. :D
2019. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem iszok nagyon sokat, de akkor odafigyelek, hogy elég vizet igyak! És odafigyelek, hogy mit eszek, azaz hogy nem eszek csokit, édességet, cukros üdítő, stb. köszi a segítséget! :)
2019. jún. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!