Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Már Április eleje óta edzek ( napi 7 alkalommal, max ritkán egy nap kihagyással) eddig a karomról és a derekamról, hasamról szépen le is ment a felesleg, viszont nem pont ezekkel a területekkel volt a legnagyobb baj. Főleg a fenekemről/combomról kéne leadnom és mivel most máshonnan már ment le most mégjobban látszik. Az edzés melett figyelek az étkezésre is, több zöldséget eszek ( és kicsit kevesebbet, mint eddig). Mit tudnék tenni hogy jobban menjen a fogyás? Vagy csak legyek türelmes?

2019. jún. 8. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Kép?

Hogyan edzel?

Mit eszel?

Testtömeg? Magasság?

2019. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alkattól nagyon sok függ.

Nekem vékony a felsőtestem és vékony a derekam, de a csípőm olyan széles, hogy ha normál, egészséges súlyban vagyok, akkor edzhetek akárhogyan, csinálhatok akármit, a fenekem nagy, a combom vastag lesz (max izmos, de vastag)

Legfeljebb akkor vékonyíthatok rajta, ha elviasznek egy táborba, ahol egy éven át éheztetnek.


Szóval bizonyos szintig el kell fogadnia magát az embernek, különben soha nem lesz boldog, akármennyit fogy, aztán a vége anorexia, bulémia, depresszió stb.

2019. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!