Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasonló magasságú lányok hány...

Hasonló magasságú lányok hány kilók vagytok? 17L/174/73

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok januártól kezdtem el fogyózni azóta nagyon sokat változtak az étkezési szokásaim. Akkor még 91 kiló voltam a 174 centimhez. Sikerült leadnom 18 kilót de meg mindig van legalább 8 kg :/ Sokan mondogatják hogy sokat fogytam és hogy milyen vékony lettem de én nem igazán látok változást. És az a baj hogy kezdek türelmetlen lenni. Nyár végére szeretném már jól érezni magam a bőrömben végre. 174 cm körüli lányok ti hány kilók vagytok? Megvagytok elégedve magatokkal?
2019. jún. 14. 07:22
 1/7 anonim válasza:
0%
56 kg, alapvetően meg vagyok elégedve magammal, de a combomról szeretnék egy kicsit fogyni
2019. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Én 176-8 körül vagyok és 72 kiló. Egy év alatt sikerült 30 kilót leadnom, úgyhogy már sokkal jobban érzem magam, de még mindig van rajtam bőven felesleg. Persze sokan mondják hogy tok vékony lettem, ne fogyjak tovább, de ezt csak azért mondják mert magamhoz képest lettem vékonyabb, amúgy még mindig bőven átlagos az alkatom :D Még 3-4 kilót szeretnék leadni, vagy csak kicsit izmosodni, formasodni, amire mostanság eléggé rafekudtem, neked is ajánlom ha még elégedetlen vagy magaddal.

20/L

2019. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
BMI :) még mindig azt hiszik az emberek, hogy használható.
2019. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. Annak akinek fogalma sincs mi lehet az egészséges testsúlya mert pl kiskora óta küzd a hízással, annak IRÁNYMUTATÁSKÉNT teljesen jó a testtömegindex.

Nekem se lenne fogalmam arról mi az a tartomány amiben lennem kéne a magasságomhoz fogyás után (valahol 58 és 75 között- ez alapján 65-68 lenne a legideálisabb), ha nem néztem volna meg a BMI-t.

Aki sose volt átlagos testalkatú, honnan tudná? A testkép eléggé zavaros, főleg azoknál akik szinte egész életükben túlsúlyosak voltak. Én is így vagyok ezzel, és elkezdtem lefogyni már, a tükörben semmi változást nem látok, csak képeken ha visszanézem. De nem biztos, hogy ha elérem az ideálisnak tűnő súlytartományt, rögtön látni fogom, hogy ez sok-e vagy sem. Az átlag ember meg nyilván nem testépítő, hogy a BMI csalóka legyen az izmok nehézsége miatt.

Remélem ez így érthető, felfogható.

2019. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: hasonlíts össze 91 kilós, és 73 kilós önmagadról készített képet. Látni fogod a változást.:) Én inkább csak célsúlyt írok mert fogyni kell hozzá , 175cm-es magasságomhoz 65 kg az álomsúly, de akkor is elégedett leszek, ha 70 alá sikerül lemenni.
2019. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó eredmény, gratulálok!

Én 170 cm-hez 64 kg vagyok. Elsősorban a bőrömet szeretném feszesíteni, izmosodni,fogyni nem annyira.

2019. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
176 cm 68,5 kiló
2019. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!