Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma ennyit ettem, akkor?...

Ha ma ennyit ettem, akkor? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Egy vajaskenyeret délben, és most így estefelé két szendvicset. (szendvics az úgy, hogy kettéhajtottam 1 szelet kenyeret) Mindemellett még 6 szelet sonka. Ez hizlal, vagy irtó kevés? Nincs mostanában étvágyam családi balhék miatt. Nem szeretnék visszahízni! Sok?
2010. júl. 8. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem sok, nyugi.
2010. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez sok lenne 1 napra, de van, akinek meg kevés. sztem ez egyén függő.....
2010. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
írtó kevés....így buizony hízni fogsz, mert nem hiszem h mindig ilyen keveset fogsz enni és akkor hamar visszajön.
2010. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Második! Neked ez miért lenne sok? Ennél kevesebbet eszel..?

Vagy csak MÁST? Mert nem mindegy..

2010. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta élek így. Most volt egy hét (nyaralás) amikor rendesen kellett ennem, de mindennap 107 lépcsőfok, 5x-6x, és egy grammot sem híztam vissza. Csak most így, hogy nem mozgok annyit itthon, félek, hogy visszajönnek a kilók. Általában tele hassal vagyok 48 kg, és ehhez párosul a 158 centim. Még szeretnék fogyni 2 kg-ot, jövőhéttől konditerem. Szóval akkor nem hízok vissza?
2010. júl. 8. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hízod vissza. De ez a rettentő kevés kalóriabevitel hiánybetegségekhez fog vezetni. Egyél több gyümölcsöt, például meggyet, ami nagyon egészséges, vagy ribizlit is.
2010. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szoktam gyümölcsöt enni, de most örülök, hogy ezt a 3 szelet kenyeret lebírtam valahogy erőltetni...Stresszes vagyok, holnaptól altatót is kell szednem...De jobban oda is fogok figyelni az étkezésre. Veszek gyümölcsöt, hogyha nincs étvágyam, akkor is legyen mit ennem, amiben nincs sok kalória, de nem halok éhen.
2010. júl. 8. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kevés, meg a másik baj az, hogy elég rossz minőségű, ha fehér kenyérrel csináltad.
2010. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A visszahízást úgy értem, hogy ez baromira kevés és nem is megfelelő táplálák. és ha többet fogsz vmikor enni(amikor megjön hozzá a kedved) akkor könnyen visszajöhet..egyéként 48 kgnál ne akarj már soványabb lenni jézusom, neked nem fogynod kellene:S ez már betegség lesz a végén
2010. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem (csak) a mennyiséggel van gond, hanem a minőséggel. Hónapokig csak szendvicsen élni nem lehet. Nem a főtt kaját hiányolom, hanem a zöldséget, gyümölcsöt. Elhiszem, hogy nehéz, de talán valami normálisabb kajához nagyobb kedved lenne, nem? Egyél gyümölcsöket, nem hízlalnak (a gyüm.cukor ellenére sem!!!), és a hangulatod is jobb lesz tőle. Meg egyél magvakat, ha más nem megy, csak szendvics. Meg ha a zöldség végképp nem megy, akkor vegyél csírát, és abból tegyél a szendvicsbe, azzal valamennyire tudod pótolni a többi növényt.
2010. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!