Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni, hogy...

Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan tudnék tartósan lefogyni?!

Figyelt kérdés
A fő problémám az az, hogy ugyan le tudok fogyni, és kb másfél évente lefogyok az "álomsúlyomra", aztán röpke pár hónap alatt újra meghízok, de úgy, hogy igazán nem is eszek sokat. Furcsa mód, régebben úgy 24 éves koromig tök vékony voltam bármit ehettem, sose kellett kalóriát számolnom, még a csokit is tömhettem, és mindenki irigyelt is érte. Aztán akkoriban kezdtem gyógyszereket szedni a pánikbetegségemre, és minden megváltozott. Sokkal kevesebbet eszem és mégis hízok. Amikor fogyokurázok, 800 - max 1000 kalóriákat ettem + sport. Úgy le tudtam fogyni. De biztos hogy ott van a baj, hogy alapból szeretek enni, sok kedvenc ételem van, bár ne lenne. És a másik probléma hogy amúgy egyik sport se érdekel igazán, mármint nincs meg bennem az, hogy valamit szenvedélyesen tudnék űzni. Szóval jojó effektbe vagyok. Most próbálom (fokozatosan) elhagyni az egyik gyógyszerem, és ha nincs probléma ősszel tervezem abbahagyni a másikat is. Igazából azért, mert a pánikbetegségem az utóbbi időben tünetmentes, és hátha tartósan le fogok tudni fogyni. Viszont most azonnal nem tudok elkezdeni drasztikus fogyokurát, mert terhes vagyok (34 hetes), de sajnos ennyire sosem voltam még elhizva, és szörnyen érzem magam. Úgyhogy most gyűjteni szeretném a tippeket hogy hogyan fogyhatnék le, végre tartósan, a szülés után.
2019. jún. 18. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
-.- Gratulálok, a gyermekedtől már most megvonod ami kell neki!!! 15-18 kg "hízás" áldott állapotban normális, ha a méhed gyümölcse egészséges. Egyél azt, és annyit, ami és amikor jólesik. Ne vonj meg magadtól semmit!
2019. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:o miért gondolod hogy megvonnék tőle bármit is? Épp ez az, hogy nem vontam meg, sőt, talán kicsit túlzásba is estem sajnos. És nem most szeretnék lefogyni, hanem szülés után, de ezt már írtam feljebb.
2019. jún. 18. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Azok a koplalós-edzős kombók tartósan lassították az anyagcserédet, ez hízékonyabbá tett.


Tartósan fogyni pedig életmódváltással lehet csak, hisz bármi, amit abbahagysz, már nem befolyásolja a súlyodat.

2019. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!