Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Második hónapja, hogy kevesebb...

Második hónapja, hogy kevesebb a menzeszem, tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Február óta diétázom , köze lenne hozzá ? Egyáltalán normális ez a változás ?
2019. jún. 18. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytàl? Testzsírszázalékod?
2019. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem kevesebb és ritkàbban is jön meg. Nàlam PCOS, petefészekcisztàk vannak ami inzulinrezisztenciàval tàrsul. Szóval nem nőgyógyàszati hanem hormonzavar.Pm alulműködés is van.

IR re célzottan diétàzok 3,5 hónapja. Múlt hónapban voltam ultrahangon, a cisztàim felszívódtak.:) De a súlyproblémàm az több idő lesz azért, mire javul. De fogyok is.

Ha pl valaki nagyon lefogy, akkor is lehetnek vérzés zavarai. Meg is szűnhet. A női szervezetnek kell bizonyos testzsírszázalék 20-22, a normàl működéshez.

2019. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még bőven túlsúlyos vagyok. Testzsír százalékom nem tudom de biztos sok. Más problémám nincs. Normálisan jön meg időre egyébként.
2019. jún. 18. 17:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Közel 19 kg fogytam , extrém súlyból sajnos.
2019. jún. 18. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:
mennyi az az extrém súly? most hány kg / milyen magas vagy?
2019. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos a kérdés szempontjából ?
2019. jún. 18. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
mert ez alapján lehet megsaccolni, mennyi lehet a testzsírszázalékod, aminek az ismeretében választ lehet adni a kérdésedre
2019. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
180 cm magas vagyok , illetve 130 kg.
2019. jún. 18. 20:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Ritkábban van, vagy mennyiségre kevesebb? Nekem a sok mozgástól kevesebb lett a mennyiség. De amúgy két hónap még véletlen ingadozás is lehet. Ha nem jó az étrended és vérszegény lettél, az is okozhatja szerintem. Szerintem azzal csak magadnak teszel jót, ha orvoshoz mész, hogy ellenőrizzék a vérképed, hormonszinted stb.
2019. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Járok orvoshoz. Vér kép áprilisban lett nézve enyhe vérszegénység lett megállapítva. Azóta is szedek rá vitamint. Pontosan jön meg , mennyiségre kevesebb.
2019. jún. 18. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!