Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -25kg 2 hónap alatt? Lehetséges?

-25kg 2 hónap alatt? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszeri alkalommal, szándékosan, saját felelősségre szeretnék fogyni 25 kilót 2 hónap alatt! Mit egyek, mennyit ami minimális, de nem leszek rosszul a melegben? Napi 600 kcal? Mellette minden nap mozgok 2 órát! Help! :( Nagyon fontos ez most!



2019. jún. 18. 21:42
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ha betegseg miatt vagy tulsulyos mint pl en (pajzsmirigy) akkor lehet hogy nem tudsz fogyni vagy az is lehet hogy ha tudsz is akkor nagyon lassan fog lemenni es nem 2 honap alatt.

Most 126kg vagyok 132 rol indultam es ez egy év volt. A gyogyszerek melett amit szedtem termeszetesen.

2019. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hany kg vagy es hány cm?Mert ez nagyon fontos info. Egy 90 kg-s sokkal lassabban fogja leadni mint egy 140kgs. Amúgy meg kontrollalt kornyezetben lehetséges leadni ennyit nagy tulsulybol. A legtobb gyomorszűkítő muteten atesett siman lead ennyit de ott van bőven miből.
2019. dec. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért került ennyi idő után kiemelésre a kérdés, de azért én is válaszolok.

Ennyi idő alatt ekkora fogyás sehogy sem éri meg. Ha koplalsz, lelassul az anyagcseréd, később még több jöhet vissza, nem beszélve az egészségügyi kockázatairól. Ha betegség miatt alakult ki, akkor először azt kezeltesd, majd lassan, fokozatosan fogyj. Lehet, hogy borzalmasan lassúnak érzed majd, de csak így éri meg. Lesz ideje a bőrödnek is regenerálódni, és tartós lesz a fogyás, nem pedig a jól ismert jojó effektus.

2019. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6 hónap alatt 46kg...ez ment . Nem diétáztam,a stessz miatt volt. Azóta eltelt 5 év és eszek mindent,de tényleg mindent és 5kg jött vissza.
2019. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jav**stressz miatt
2019. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
24 vagyok, nő, 165 cm, 100 kg. Sokat sportoltam, van izmom. De a hasamon, combomon van sok, derék. Eloszlik, de látszik.. Nyilván mindenhol van némi felesleg. Kar, arc, stb
2019. dec. 2. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!