Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapja fogyózom de nek...

1 hónapja fogyózom de nek látszódik az eredmény?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom ezt a topikot, és kb mindig mindenki azt írja hogy "2 hónap alatt 8 kilót" vagy "3 hónap alatt 10 kilót " fogyott, ill lehet egészségesen fogyni.


Na én 79 kilóról indultam (163 centihez), 1 hónapja diéta plusz torna. Mèrleg szerint 3 kiló ment le ennyi idő alatt, viszont semmi nem látszódik, sőtt mintha a derekamon nagyobb lenne a háj. A ruháimon sem érzek változást.


Kèrdem én, mikor lesz ennek valami látszatja? Tényleg úgy le fog menni pl 6-8 kilo 2 hónap alatt hogy meg sem fog látszani a testemen?


2019. jún. 25. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 1-2 kiló az, ami egészséges. A csodát nem pár hét alatt kell várni. Sokan pont itt rontják el: pár hónapig szinte koplalnak, utána meg persze, hogy visszamegy rájuk minden, és még a szervezetüket is megviseli.

És nem, az egy-két kiló fogyás egyáltalán nem látványos. A siekres fogyás titka pont az, hogy nem azonnali és látványos eredményeket vársz. Ez egy hosszú folyamat. Folytasd, amit elkezdtél, és nézd meg, hogy fél év múlva hogy fogsz kinézni!

2019. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Havonta kb. 2 kiló fogyás a normális. Az elején kiürültél, így a 3 kiló az első hónapban pont jó. Hogy mi látszódik, azzal ne foglalkozz! Fogj egy mérőszalagot, annak nincsenek testképzavarai.
2019. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Készíts magadról fehérneműben "előtte" képeket, és három hónap múlva megint fotózz ugyanazokban a pózokban és szögekben. Látni fogod a változást, főleg ha sportolsz is a megfelelő étrend mellé.
2019. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Ti full barmok vagytok. Milyen havi 2 kiló? Ha valaki keményen eddz és csinálja, plusz eszik jól legalább a 4 egy hónap alatt. Valamit nagyon szaruo csinálsz ha 2 kiló ment le, hogy eddzel ganyszor, hany kaloriat eszel?
2019. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Èn egy nap 1300-1700 kalória között eszek, 150 g szènhidrát, 70-80 g fehèrje.

Heti 3-4szer fél óra ellipszis tréner, 2szer 15 perc vállerősítő edzés.

2019. jún. 25. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Eleg nagy sulyfelesleg van rajtad.En is +20 kg-mal kezdtem.Nekem elso heten 4 kg ment le.Ennek nagy resze viz volt, lehet nalad nem volt ilyen vizvisszatartas.Aztan hetente 1 kg. A valtozas kb. 10 kg fogyas utan lathato ilyen tulsulynal.Nagyon fontos, hogy nem csak a merlegre szabad hagyatkozni. A cm-eket is kell merni, mert megeshet, hogy a merleg ugyanannyit mutat, de a merőszalag kevesebbet. Nőknél a ciklus ideje alatt nem szabadna merlegre allni, mert akar 3 kg-mal is mutathat tobbet a vizvisszatartas miatt.

Etkezesed szerintem rendben van, azert figyelj oda, hogy ilyen 1300 kalorias napok ne legyenek gyakoriak, mert ez nagyon kevés. Ha kevesebbet eszel, akkor izombol is fog lemenni nem csak zsirbol, ami lassitja a fogyast.

Edzes resze kezdesnek jó. Kicsit növelhetned az edzes idotartamat 40-50 percre, ha birod. Igy hetente eleg 3 edzes. Valledzest mondjuk, ugy ahogy van kizarnam. Kezdőkent felesleges. Inkabb sajat testsulyos edzeseket csinalnek teljes testre vagy sulyzos edzeseket.

2019. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap az nem sok. A tényleges testzsírból való fogyàs egy alapvetően lassú dolog. Azért rohadt nehéz lefogyni , mert ha nem tanulsz türelmet, nem vagy kitartó, fel fogod adni. Én 4 hónapja csinàlom és kezd làtszani, bàr igazàn rugàban még nem szàmottevően. Annyi, hogy lógnak a gatyàim és öv nélkül leesik. 15 kg ment le amúgy. Szoktam csinàlni ruha nélkül képeket hogy làssam mi a helyzet és làtszik is hogy kisebb vagyok. Alakul, csak IDŐT kell neki adni. Ennyi az egész. 1-1,5 év múlva nekem szerintem màr ruhàban is észrevehető lesz. Ha kitartóan csinàlod, lesz eredménye. De azért egy hónap alatt ne vàrj csodàt.
2019. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt szoktam mondani, hogy gondolj a testedre úgy mint egy háznak az alapjára. Minden egyes nap életed során hozzáteszel vagy elveszel belőle egy picike téglát. Ha tizen- vagy huszonévekig folyamatosan csak pakoltad hozzá a téglákat, akkor hogy szeretnéd eltűntetni egy-két hónap alatt az egészet?
2019. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
És hol a zsír? 70,80g feherje az egy nagy nulla,, 130 a minimum, azalatt ne is kezd el. Szenhidrat okes. Vallerosito eddzeset semmit nem szamit, az a hati 4 elipszis se nagy szam. Ilyen aktivitassal realis hogy ennyit fogysz.
2019. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tavaly 3 hónap alatt fogytam 7-et, (164cm és 75kg voltam), egyáltalán nem látszott! Azóta visszahíztam 75-re, mert már nem tartom az 1300kcalt
2019. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!