Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapja fogyózom de nek...

1 hónapja fogyózom de nek látszódik az eredmény?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom ezt a topikot, és kb mindig mindenki azt írja hogy "2 hónap alatt 8 kilót" vagy "3 hónap alatt 10 kilót " fogyott, ill lehet egészségesen fogyni.


Na én 79 kilóról indultam (163 centihez), 1 hónapja diéta plusz torna. Mèrleg szerint 3 kiló ment le ennyi idő alatt, viszont semmi nem látszódik, sőtt mintha a derekamon nagyobb lenne a háj. A ruháimon sem érzek változást.


Kèrdem én, mikor lesz ennek valami látszatja? Tényleg úgy le fog menni pl 6-8 kilo 2 hónap alatt hogy meg sem fog látszani a testemen?


2019. jún. 25. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En havonta egyszer merlegelek. Alapvetoen nem a suly miatt kell fogyni hanem az egeszsegesebb elet miatt
2019. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!