Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hova érdemes fordulni tartós,...

Hova érdemes fordulni tartós, lassú fogyás érdekében?

Figyelt kérdés

Fogytam már 17 kilogrammot az utobbi pár évben.Nem fogyókúrànak köszönhetem,hanem stresszes időszaknak.Most viszont szeretnék még leadni 10 kilót legalább.

A probléma az,hogy segg hülye vagyok ahhoz,hogy miből mennyit és mikor ehetek,mert ugye az nem mindegy hogy mennyit viszek be kalóriából, makrókból,ha nem pundingos,hanem tónusos testet szeretnék.(Persze aerob és súlyzós edzés mellé.)

Magyarán személyre szabott segítséget szeretnék.

Hova érdemes fordulni?Diatetikus?Személyi edző?

Anyagilag ez mennyibe fáj?


29/N


2018. febr. 17. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Első körben orvoshoz (endokrinológushoz), hogy megtudd, áll-e valamilyen hormonális probléma a hízás hátterében. Ha igen, ott helyben segítséget is kapsz a teendőkkel kapcsolatban. Ha személyi edzőhöz vagy dietetikushoz fordulsz, akkor első körben ők is ezt fogják kérni tőled. Ha nincs hormon problémád, akkor az edző és a diétás tanácsadás vonalán elindulhatsz.
2018. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dietetikus. De szerintem ő is inkább valami sablont fog adni, így talán jobban jársz, ha keresgélsz a neten. Vagy egyszerűen csökkented kissé az adagjaidat, és nem fogyasztasz olyan dolgokat, amelyek köztudottan "hízlalóak" (csipsz, sütemények, szénsavas üdítők, gyümölcslevek).
2018. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El a hutötöl
2018. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Hormonproblémám nincs,nem nasizok.

Nem most híztam meg,még gyerekkoromban hízlaltam fel magam rengeteg édességgel,kenyérrel 87 kilóra a 164 centimhez.

Szülés után is fogytam 20 kilót,bár nem tettem ez érdekében semmit,lement magától.

2018. febr. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!