Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória van a tesco-s...

Hány kalória van a tesco-s pudingba?

Figyelt kérdés
Aminek tejszínhab van a tetején? Elnézést a hülye kérdésér, de annyira kíváncsi vagyok rá, hogy meg merjem e enni?:D És az összetevőkbe nem cukrot ír hanem glukóz-fruktóz szirupot? Az micsoda?
2010. júl. 9. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Gyümölcscukor. De egyébként én nem enném meg, kb. 200-300 kcal. De ha belefér a napi kalóriabeviteledbe, akkor hajrá. :) Viszont ne edd minden nap, csak egy héten 1x.
2010. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Istenem... "meg merjem e enni"? Nem fogsz belehalni, sőt még elhízni sem fogsz 1doboz pudingtól. Nem tudom elképzelni, hogy képesek egyes emberek ennyire sanyargatni magukat. Én inkább megeszem amit megkívánok és sportolok, így minden ok.
2010. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megettem mire választ kaptam :$ :D nyamm-nyamm. Puszta kíváncsiságból írtam, mer más tesco-s termékekkel ellentétben ezen nem volt rajta, hogy hány kalória...Lehet azért nem írták rá mer 2000 van benne XD De már mindegy...
2010. júl. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!