Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem ettem és nem vagyok éhes?

Nem ettem és nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Jó etvagyu ember vagyok, viszont az elmúlt két napban nem voltam éhes. Egy pici peksutit ettem tegnap ezen kívül gyümölcsleveket meg gyumolcsturmixokat. Semmi mást. Korgott a gyomrom de nincs ehsegerzetem. Úgy érzem magam mint aki bevert egy tál pörit és jól van lakva. 😀

Felek hogyha holnap sem sikerül enni akkor annak ájulás lesz a vége.

Volt már ilyen valakivel?

(egesz nap mozgok és 1x sportolok)


2019. jún. 27. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap gyümölcslevet iszol akkor nem lesz baj a vércukorral. Én sem kívánok semmit pedig ha valakinek akkor nekem van étvágyam.
2019. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A meleg is lehet ilyen hatással, én legalábbis azt figyeltem meg.
2019. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a kalóriatáblázatot a gyümölcslé oldalán, és számold ki, hogy mennyi kalóriát vittél be vele. Bizony, sokat is lehet.


Csak úgy nem fogsz elájulni szerintem, gondolj bele, régen micsoda éhínségeket kellett túlélni az embereknek. Persze ha nem vagy egészséges, akkor lehet gond. A gyümölcslevekben (a 100%-osban is) jó sok cukor van, az eléggé meg tudja hintáztatni a vércukorszinted, és a végén nem érted, mitől vagy rosszul.

2019. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!