Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek miert nem negy le...

Szerintetek miert nem negy le tobb kiló?

Figyelt kérdés
Mar vagy 2,5 honapja dietazom, a merlegbszerint 3 kgnal tartok, de semmi latszata nincs. 169cm magas vagyok, 56kg. Szeretnek fogyni a combombol, karombol, de semmi nem megy le onnan. Ti mit tanacsoltok? Alacsony es tömzsi az alkatom. Mar a kaloriakat is szamolom, max 1600kcal egy nap. Segitsetek!! 28N

2019. júl. 1. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak diétázol vagy sportolsz is?
2019. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hetib2szer szoktam kb fél órát kardiozni,meg néha kitoreseket csinalok. De nem rendszeresen.
2019. júl. 1. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Pedig ez mar az a suly szerintem amit csak kajaval nehezen fogsz eltuntetni. Utolso par kilo a legnehezebb. Es preciz kaja is kene beallitott makrokkal
2019. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Most kéne nekiállni súlyzós edzésekkel magadra szedni 8-10 kg izmot
2019. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Miert akarsz meg fogyni? 169 cm-hez 56 kg nem, hogy sok, inkabb keves. Inkabb formalodj. Torna, seta, uszas, barmilyen rendszeres sport. Mar hogy lennel alacsony 169 cm-el? Ne viccelj. Rossz a tükröd! ;)
2019. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Ez havonta több, mint 1 kiló mínusz. Ez jó eredmény, hiszen eleve nem nagyon van rajtad felesleg. Szerintem nem is kéne többet fogynod. Inkább az alakformálásra mennék rá. Nem mellesleg a rendszeres mozgással nem kell csökkenteni a kalóriakeretet, még lehet, hogy többet is ehetsz akkor.

Az hogy honnan megy le, meg egyéni. Írod, hogy ilyen alkat vagy. Ne akarj irreális célokat.

2019. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kép?
2019. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ha kiraknál egy képet, mindenki elhűlne, hogy normális vagy e... mármint h fogyni akarsz, meg h vastagnak látod magad.

Nem tudom hol élsz de jó magas emberek vehetnek körül ha a majd 170 centire azt mondod h alacsony....

2019. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonon a valaszokat!!!!!
2019. júl. 1. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!