Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás esetén a hasleszorító...

Fogyás esetén a hasleszorító alsónemű segít valamennyit, hogy ne ereszkedjen meg annyira a has?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt sokat híztam és hatalmas hasam volt, császárral szültem és már a műtét után 1 hónappal kicsit lógós volt a hasam. Szülés után 1 évvel elkezdtem fogyókúrázni és minden nap tornázni. Elkezdtem fogyni és ez által a hasam is kezd egyre lógósabb lenni pedig végzek olyan gyakorlatokat ami az alhasat edzi. Mit tudnátok tanácsolni? Kinek mi a tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. júl. 2. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az az alsónemű azon nem segít. Genetikatol is sok minden múlik. Tornazz sokat hasra. Youtubon találsz videókat.
2019. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Mivel terhesség alatt jól kinyult a bőröd és utána nem húzódott vissza így nehéz lesz, h ne lógjon,sajnos.#első vagyok#
2019. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kötenyhasat csak sajnos műtéttel lehet eltűntetni.

Kollagént szokták ajánlani, hogy rugalmasabb legyen a bőr, nem tudom, hogy használ-e, nincs személyes tapasztalatom vele

2019. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A bőr az màr kinyúlt... A kompresszió azon nem segít. Valamennyit fog visszahúzódni a bőr de nem feltétlen teljesen. Az edzés jó de az sem csodaszer. Van amikor csak a műtét segít ( nekem pl majd lesz mindenképp). Miutàn lefogytam.

Szedj kollagént a bőrödre, és én pl a testàpolómba keverek ricinusolajat és heti pàrszor àtkenem vele a leginkàbb problémàs területeket. Ez is segíti a bőrben a kollagéntermelődést.

Csodaszerek persze nincsenek, de segíthet. Legnagyobbrészt genetika sajnos, és a felesleg mértéke hatàrozza meg, hogy kell e műtét a végén.

2019. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos az már úgy marad, de te magad írtad, hogy "kicsit" lógós a hasad. Valószínűleg bugyiban nem is látszik, úgyhogy ezt könnyebb lenne elfogadni, és nem aggódni miatta.
2019. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
A lógós bőr nem csak esztétikai probléma, hanem egészségügyi problémàkat is okozhat. Az elfogadàs nem oldja meg ezeket.
2019. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Mutetet nem szeretnek. Nem az a celom hogy maximalisan lapos legyen a hasam csak hogy vissza fogyjak a terhessegem elotti sulyra.

Kollagent nem hasznalok. Van olyan aki szedi vagy kremben hasznalja? Melyik a jobb? Ha egyszerre hasznalnam a kapszulat es a kremet jobb lenne a hatas?


4. Valaszolotol szeretnem megkerdezni hogy mennyirol kezdted a fogyast es mennyi a kituzot celod?

2019. júl. 3. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, h mennyit hiztak terhesség alatt?Közvetlenül szülés után hány kg voltál, hány cm vagy?
2019. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

170-ről indultam, 155 vagyok jelenleg. (4 hónapos részeredmény). 68-65 kg a cél, de ez még nem teljesen egyértelmű, mivel annak a bőrnek ami màr nem tud majd visszahúzódni, lesz súlya rajtam. Tehàt a vége felé majd ez kiderül. Nagyjàból meg fogja tudni mondani az orvos, hogy mennyi a bőr súlya. Nekem kb 5-8-10 kiló fog maradni. Ha 65- 68 kg- ra lefogytam, megyek műtétre a vàrakozàsi idő letelte utàn, és akkor mínusz bőrrel olyan 60 kg leszek, talàn kevesebb kicsit. Mindenkinek màs a genetikája, màs mértékű a visszahúzódás és a lógàs. Előre nem lehet tudni.

Én csak tabletta kollagént szedek, nagyon jó! Folyadékkal nincs tapasztalatom.

Ja és semmiféle gyomorműtétet NEM vàllalnék semmiképp sem. Csak életmódvàltàs, mozgàs, önerő stb

2019. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En 87kg-val estem tehetbe. Szulni 125kg-val mentem. Szules utan 117kg voltam. Aztan szoptatas alatt 127-128 kg-ra hiztam. Kb 5 honapja kezdtem el dietazni es tornazni jelenleg 124 kg vagyok. 170 cm magas. Nagyon lassan mennek le a kg-k es sokszor ingazik pajzsmirigy betegsegem van, gondolom az is kozre jatszik. :/
2019. júl. 10. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!