Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasleszorító mennyi idő után...

Hasleszorító mennyi idő után látszik?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi idő alatt látszik meg a hasleszorító használata ?napi hány órát használjam a latex az belvált valakinek?14eves lanynak nem lesz tőle semmi baja?

2017. nov. 13. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idosen ne hasznalj ilyet. Egeszsegtelen. Nem tesz jot a hasadnak, a beleidnek, es meg kenyelmetlen is.


Amugy miert kell ilyen neked😂?

2017. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mirtiádész ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy a hasleszorító mennyi idő után látszik meg, de hidd el nekem, hogy csak napi 20-30, akár 10 percnyi mozgással úgymond, hatásosabb eredményt fogsz elérni szerintem...☺☺

(De ez az én véleményem.)

2017. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasleszorító?

Azonnal látszik.

Ha leveszed szintén azonnaL..

2017. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak addig látszik míg hordod.Csatlakozom a többiek véleményéhez 20 mozgás napi szinten simán leszedi.Ha ilyet hordasz akkor ez miatt is stresszelni fogsz hogy ne lássák meg stb,felesleges ilyet hordani.
2017. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hasleszorítótól nem fogsz fogyni, a zsírt sem tünteti el. Csak addig szorítja le a hasat, amíg rajtad van. De ez nem elhízásra van, hanem általában szülés után használják, hogy a szétnyílt hasizomzat visszakerüljön a helyére.

Ellenben nagyon ciki lesz, ha valaki véletlenül meglátja rajtad.

2017. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nézz mélyen magadba, valóban azt gondoltad, hogy a tested valamiféle gyurmához hasonlóan úgymarad, ha összenyomod?
2017. nov. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De minden lanynak szep karcsu dereka van nekem meg egyenes😣
2017. nov. 22. 09:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Na azért ne túlozzunk, hogy minden lánynak.

Ha kritikus szemmel nézek, van ott nem csak olyan!

Úgy látszik csak azokat veszed észre!

És nincs ám baj az egyenes derékkal sem.

Ki ilyen, ki olyan, kinek ez tetszik, kinek az (is)...

2017. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!