Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni. Leírnátok...

Le szeretnék fogyni. Leírnátok nekem a sikertörténeteiteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves lány vagyok, 160 cm és 70 kg.

Le szeretnék fogyni kb. 20kg-ot. Rengeteget olvasgattam a témában, a tudás része már megvan, csak a kitartás hiányzik. Írjátok le a sikertörténeteiteket, a fogyásotokat, segítsünk egymásnak a cél elérésében.



2019. júl. 2. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy 15 perc múlva éhes vagy... Max enni akarsz/ a szemed kívànja,/ megszokàs stb. Nem ugyanaz. Önkontroll nélkül sajnos nem megy. A fogyàsnak àra van . Olyan nincs hogy semmit se kell csinàlni màsképp és lefogysz. Neked megfelelő stratégia, kemény munka, kitartàs, türelem. Ha lelkileg nem vagy erre kész, akkor érdemes lenne ezzel foglalkozni. Hogy mi vàltja ki azt a képzetet hogy éhes vagy. Simàn lehet pl függőség is, ami szakember segítségét igényelheti, ha egyedül nem tudod levetkőzni azt.
2019. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!