Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy kevesebb...

Az hogy lehet hogy kevesebb mint 1 hónap 1hét alatt 10 kilót fogytam?

Figyelt kérdés
Oké jól eszek, jól eddzek, anyagcserém is jó, egyáltalán nem éhezek, 1800kcal korul eszem, makrók jók, de 93ról 83ra fogytam ennyi ido alatt, ez minek tudhato be? Ugy olvastam heti 1 normális. És nem izomból fogytam mivel lábam, bicepsz mell, vall , hatam is izmosodott, ruhaimon meg latni fogyast. 184cm, 17f

2019. júl. 2. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

valószínű fel voltál töltve glikogénnel, ami megkötött egy csomó vizet, most hogy nem kajálsz brutál mennyiségű CH-t, kevesebb a megkötött víz is, tehát jó részt valószínű ezeket "fogytad le", kiürült az izmaidból a cukor és a megkötött víz.


Mondjuk napi 2800kcal az energiaszükségleted (tipp), és most eszel 1800-at plusz edzel, tehát napi akár 2000+ kcal mínuszba vagy, az 3 naponta fél kiló zsír, mondjuk 30 nap alatt 5kg zsír, és e mellé még a kiürült glikogén és a megkötött víz, simán kijön, mert 1kg glikogént eltárol a nagyobb izomtömeged, ami meg megköt 4L vizet, ami 4kg, ez így ki is jön 10kg-ra.


Ezt mind csak tippelem, egyáltalán nem biztos, hogy így van.

2019. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Visszatartott víz nagyrészt.
2019. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Cukorvetegség tünete is lehet a hirtelen fogyás.
2019. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!