Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel tudnék vállból...

Milyen edzéssel tudnék vállból mellből és derékból fogyni? És a csípő környékét megnövelni?

Figyelt kérdés

Vállméret:33cm

Körbe:95cm

Mell körméret:77cm

Derék:64cm

Csípő:84cm

Magasság:162cm

Súly:49kg

Mellméret 75/C-D


Milyen edzéssel tudnám elérni hogy ne legyen "fordított körte" alakom? :) Normális, nem elviccelt semmitmondó válaszokat várok. :)


21/L



#csípő #háromszög #fordított körte alkat #derékkarcsúsítás
2019. júl. 4. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

igen mert az utanuk levo valaszodbol jott le mennyire nem vagy rendben, kozponti elem az eletedben ez, megakadalyozza hogy parkapcsolatot letesits (marmint a fejedben van, hogy emiatt nincs pasid, de nem az alakod az oka...), a nem lesz gyerekem nehogy a lanyom orokolje volt az over the top.


nekem is ilyen alkatom van mondtam. nyilvan a homokora szebb, de ennyi erovel sirhatnek h miert nem vagyok palvin barbara. nem mindenki szuletik gyonyorunek, ez van. ha neked ez hatarolja be az eleted ilyen modon, ott igenis bajok vannak a toronyban.

2019. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az nem írtam hogy keresek/keresnék pasit, ha már itt tartunk, nem keresek.


Nézz statisztikákat,akár innen is hogy erről az alakról mit írnak... és igen jóhogy nem szeretnék gyereket,okként ez is benne van...de te nyílván annyira ismersz hogy csak ezek alapján mély következtetést vonj le rólam.

2019. aug. 6. 12:48
 13/15 anonim válasza:
cseréljünk, én a 160centimhez vagyok 65 kiló, mellem semmi (szerintem csak a kövérségtől van az is ami van, tehát hájcsöcs), ellenben akkora zsíros csípőm és combom van, hogy hányni tudnék. Mit meg nem adnék ha vékony és arányos lehetnék
2019. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Cseréljünk. Én ugyan arányos az nem vagyok. A nadrág ami meg jó lenne mindenhol az csípőnél/fenéknél eláll. Ha leülök úgy néz ki mintha p.csöm lenne... Na meg aztán a vállam is aránytalanul széles... ne akarj ilyen alakot, nőietlen,nemszép még vékonyan sem.


A nagy mell meg lóg is,vagy lógni fog...ne akarj ilyet... meg gondolj bele, legalább találsz cicifixet könnyen, és ha a csípődre,fenekedre hízol (feltételezem) arányaiban lapos a hasad:)

Örülj neki, a te testalkatod súlyfelesleggel is jól néz ki, az enyêm vékonyan sem szép alak, a széles csípő a nőies nem a széles váll.

2019. aug. 30. 12:04
 15/15 anonim válasza:
Tessék egy normális válasz:) fogyni nem nagyon tudsz mert nem vagy túlsúlyos, szóval marad az edzés. Egyszerűen sok gugulást, és fenékre edgést csinálj. Keress rá youtube-on, vannak olyan gyakorlatok amik kifejezetten a csípő környékén lévő izmokat érintik, nagyon sokat tud már az is segíteni ha egy kicsit kerekebb lesz a csípőd. Derékra sosem edzettem, valahogy mindig keskeny volt. Sok sikert^^
2019. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!