Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Detoxvízhez kulacsot hol...

Detoxvízhez kulacsot hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Szeretném vinni a munkahelyemre, kéndelmesebb, mint a kancsó.

2019. júl. 5. 05:35
1 2
 1/12 Alain Delon ***** válasza:
A többi kulacshoz képest miben különbözne ez a kulacs?
2019. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszt' a detoxvíz miben különbözik a sima víztől?
2019. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#1-2, de buták vagytok, a detoxvííz....meg a kulacs ooooolyaaan treeeendyyyyyyi, meg sokkal többe kerül és töööök meeeenőőő


(Viccet félretéve, amikor egy 28-30 as pasi, aki edz és jól néz ki, ilyen palackkal mászkál, azt fájdalmas volt nézni, és nem, nem a barátnőjétől kapta, mert nincs neki€

2019. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Topjoy Fruitwater reklámon röhögtem tegnap nagyon. Gyümölcslé + víz és úgy állították be mint valami világot megváltó újítást.
2019. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#workdev, újszülöttnek minden vicc új XD
2019. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alain Delon ***** válasza:
2: Én ilyet találtam, hogy uborkaleves víz a detoxvíz.
2019. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Atyaúristen...látom ide csak rosszindulatú emberek járnak, hogy másokon viccelődjenek.

Igen, az csak simán gyümölcs és víz. Szerintem jobb, mint a mindenféle adalékot tartalmazó fehérjepor, vagy hasonló "azonnalfogyasztó" szerek és egyéb hülyeségek.

Csak tanácsot szerettem volna kérni, hogy miben vihetném magammal suliba (mert egy adag gyümit többször fel lehet használni és így találom praktikusnak)

Nem trendből csinálom, hanem mert beteg vagyok és alig néhány dolog van, amit megehetek és ezt pont igen.

Szégyelljétek magatokat....

2019. júl. 5. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Szégyelje magát az, aki ilyen buta... de hogy örüljél, segítk neked használni a google-t:

[link]

2019. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alain Delon ***** válasza:
De még mindig nem válaszoltál, hogy ez a kulacs miben különbözik a normál kulacstól.
2019. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen...buta vagyok emiatt a kérdés miatt...

Azt nem tagadom, hogy buta vagyok, viszont az is tény, hogy te/ti meg rettenetesen frusztrált/-tak. Akik a feszültséget a "gyengébbeken" élik ki.

2019. júl. 5. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!