Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak hajdinakását és...

Kocsis0328 kérdése:

Ha csak hajdinakását és tojást eszek, attól mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevés hajdinakását és tojást eszel, akkor sokat. Ha sokat, akkor keveset.


Mozogj!

2019. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod bírni. Egy idő után falasrohamok törnek rád, már ha nem ájulsz el, és akkor a duplája jön vissza. Sajnos én már átéltem, állandó falásrohamok a fél éves hülye dietám miatt, aztán két hónap alatt plusz 13 kiló. Nem volt poén, ne hülyülj be.
2019. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak hajdinakását egyél, tojást ne. De lehet, hogy kását se kéne. Ezt tartsd életed végéig.


Megőrülök az ilyen baromságoktól mint pl az extrém egyhangú diéták.

Étkezz normálisan és vigyázz az egészségedre.

2019. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én imádom ezt a kombót, de még nekem is monoton lenne. Azt hittem az ilyen hiedelmek már kikoptak.
2019. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyél salátát öntet nélkül, fehér húst, fahéjas almát, kevés cukrot, rostban gazdag gabonát, pl zabkását és mozogj minden nap 30 percet minimum. Boldog leszel és nem cseszed szét a gyomrodat, mint én. ;) NE koplalj, kinyírod az emésztésedet.
2019. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide, amit valakinek írtam a témában.


Szerintem is felejtsd el a drasztikus fogyókúrát, főleg, ha még fejlődő szervezet vagy (felteszem, az vagy, ha még suliba jársz)! Egyrészt, nagyon egészségtelen, másrészt a tested nagyon hamar koplaló üzemmódba áll, mert érzi, hogy nem kap a szervezeted elég tápanyagot, és mindent, amit kap, azt gyorsan elraktározza zsírban, a többit pedig izomból veszi át. Ilyen étrend mellett max. 3 nap után semmi energiád nem marad mozogni, így még ha vízből vesztesz is, azaz a súlyod csökken, az izommennyiséged (amiből elsősorban veszíteni akarsz) nem, vagy csak minimálisan.



Amikor fogyni akarsz, arra gondolj, hogy nem 1-2 hét vagy hónap alatt jöttek fel a kilók, ne is várd, hogy enyi idő alatt menjenek le! Heti fél-egy kiló fogyás max. az egészséges és tartható (ha nagyon sok túlsúlyod van, akkor az első hetekben lehet több is), ne akard sürgetni!



Inkább iktass be a napirendedbe legalább heti 3-4 edzést (lehetőleg ne csak kardiót, azaz futást/biciklizést, hanem 1-2x legyen olyan is, ami izmot erősít. Az izom több zsírt éget ugyanis, és gyönyörűen formásodsz tőle), illetve mindennap sétálj legalább 10 000 lépést. Csomó ingyenes lépésszámláló app van, tök jók. Lift helyett sétálj, busz/autó helyett biciklizz, ha teheted, és a boltba is menj gyalog! Jó, ha heti 5x fél órát tornázol is, vannak ingyenes tornavideók youtube-on is.



Van egy klassz, ingyenes program, keress rá, hogy Intenset. Kövesd az étrendet és a tornát, a kiegészítőkkel ne foglalkozz, és tuti beindul a fogyás. Szeptemberre rád sem fognak ismerni a suliban :)



Ha meg nagyon nem érted, mitől hízol, keresd fel a Kalóriabázist, (keress rá), ott be tudod írni, hogy mit eszel egy nap. Ne felejtsd el az apróbb nassolásokat sem, vagy pl. tej a kávéba, ilyesmi), így nagyon sok rejtett kalóriát bevihet az ember! (Ha mégis nagyon kevés jön ki neked, és így is hízol, akkor az van, amit az elején írtam: a szervezeted raktározó üzemmódba lépett. Erről a témáról nagyon sokat olvashatsz a Kalóriabázis fórumában.)



Csak okosan! :)

2019. júl. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 napig se bírnám csak azt enni.
2019. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne ess bele ugyan abba a hibába, mint én, vagy bárki más! ... Ne böngéssz fogyókúrás után meggörnyedve a számítógép előtt... Ha fogynk szeretnél változtass életmódot, hidd el nem fogod megbánni.. Keress egy jó kis kalóriaszámláló appot és máris mehet a menet, persze egészséges ételekkel megspékelve. Én kb 90 napja számolom a kcal-Kat és huh hihetetlen milyen érzés, fogytam 18 kg-ot, magabiztosabb lettem, megnőtt az önbizalmam s ilyenek, segítek elkezdeni, ha szeretnéd♥️
2019. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!