Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félreértettem? Melyiket...

Félreértettem? Melyiket mondhatta?

Figyelt kérdés
Jöttem tescoba diakmunkazni,arufeltoltonek es ugye alá kell írnom a biztonsági ornel pár papírt, és állt pár Tesco dolgozó /férfiak/ és kellett kulcs olvasót kérnem és az egyik mondta h “Egy ilyen ..... lánynak nem adnak kulcsolvasót,hát ez szégyen” És utána mosolyogva nezett. A ....-os szót hallottam zsirosnak vagy csinosnak. Szerintetek melyiket mondhatta? Csak nem mond valaki olyat h zsiros egy lany nem? Igazabol sokszor félre hallok dolgokat mert testkepzavarban szenvedek kicsit.
2019. júl. 12. 05:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz! Csak azért hittem h ilyet megis mondhat mert az egyik válaszoló írta h nem hallottam e még ezt a szólást. Utolsó most ez komoly?
2019. júl. 12. 21:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert tényleg van ilyen szólás: zsíros asszony nem kap kulcsot. Szóval simán...de nem kell aggódni, majd lefogysz :)
2019. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De ez most komoly? Utána meg azért udvarolt? Meg igazabol hirtelen történt és nem kulcs kellett h nem kulcs olvasó ami egy ilyen kártya szeru.
2019. júl. 16. 21:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj, ne vedd már komolyan.
2019. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!